Apledojušas ietves Lietuvas slimnīcās nogādā vairākus simtus paslīdējušo

Lietuvā janvāra pirmajās dienās ielas un ceļus klājis apledojums, padarot pārvietošanos sarežģītu gan transportlīdzekļu vadītājiem, gan gājējiem. Lielāko pilsētu slimnīcas ziņojušas par vairākiem simtiem cilvēku, kuri guvuši dažāda smaguma traumas, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT un žurnālists Valdemārs Šukšta (Valdemaras Šukšta).

Viļņas Republikāniskajā universitātes slimnīcā svētdien, 2.janvārī, vērsušies 179 cilvēki, no kuriem hospitalizēti 25. Medicīnas iestādē cilvēki ar miesas bojājumiem un traumām pēc pārvietošanās pa slidenu ceļa segumu turpinājuši vērsties arī pirmdien, 3.janvārī, slimnīcas preses pārstāvei Daļai Smagurauskaitei (Dalia Smagurauskaitė) situāciju raksturojot kā šīs ziemas antirekordu.

Lasiet arī: Pēc mediķu palīdzības vērsušies ļoti daudz uz slidenām ielām pakritušu cilvēku

Visbiežākās traumas, kādas cilvēki guvuši, ir potītes, plaukstas locītavas un citu kaulu lūzumi, kā arī locītavu izmežģījumi un sarautas cīpslas.

Kauņas galvenajā Lietuvas Veselības zinātņu universitātes slimnīcas traumatoloģijas nodaļā svētdien vērsušies 119 cilvēki, no kuriem slimnīcā uzņemti 27 cilvēki. Pirmdien visā valstī veikta ielu, ietvju un ceļu kaisīšana, lai atbrīvotos no ledus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas