Apple atzīst akumulatoru problēmas tūkstošiem iPhone 5S

ASV tehnoloģiju koncerns Apple publiski atzinis, ka vairākiem tūkstošiem jauno iPhone 5S varētu būt problēmas ar akumulatoru darbību, ziņo portāls New York Times.

Apple ir publiski nācis klajā ar ziņojumu, ka iPhone 5S modeļa viedtālruņiem varētu būt ražošanas defekts akumulatoriem, kas izraisa pārlieku ilgu uzlādi vai samazinātu kapacitāti. Kompānija ir apņēmusies atsaukt visus bojātos modeļus.

Neveiksmes ar akumulatoriem pastiprina Apple solījumi šī metiena viedtālruņiem nodrošināt ilgāku darbības laiku. Biznesa portāla Nozare.lv rīcībā nonākušo iPhone 5S modeli vidēji ir nepieciešams uzlādēt katras darba dienas beigās. Līdzīga akumulatora veiktspēja parasti tiek sagaidīta no visiem mūsdienīgajiem viedtālruņiem, un vairums sūdzību ir gadījumos, ja ierīce vairs nav darboties spējīga pirms darba dienas beigām.

Datortehnikas tirgotājs Capital, kurš jau kopš 4.oktobra tirgo jaunos iPhone, nav saņēmis lietotāju sūdzības vai pieteikumus garantijas remontam, ziņoja uzņēmuma Apple produkcijas pārdošanas speciālists Hardijs Sametis. Viņš gan piebilda, ka pašlaik neesot pārdots tik daudz telefonu, lai būtu iespēja korekti veikt šādu statistiku.

Šī nav pirmā reize, kad Apple produktiem atklātas problēmas ar akumulatoriem. 2006.gadā kompānija bija spiesta atsaukt vairākus klēpjdatorus, kuru akumulatorus bija ražojis Japānas tehnoloģiju koncerns Sony. Pēc kāda akumulatora aizdegšanās lidmašīnā, Apple, kā arī vairāki citi klēpjdatoru ražotāji atsauca savu produkciju pārbaudēm.

Vairums modernās elektronikas izmanto litija jonu akumulatorus, kas ir samērā ietilpīgi, tomēr ar tiem ir bijuši saistīti dažādi negadījumi. Bojāts litija jonu akumulators var aizdegties ar spēcīgu liesmu vai pat eksplodēt, šādus negadījumus var izraisīt arī nekvalitatīvu lādētāju lietošana.

Kā jau ziņots, Apple septembra sākumā izlaida divus jaunus populārā viedtālruņa iPhone modeļus – 5S un 5C. iPhone 5S tiek pozicionēts kā iPhone 5 pēctecis ar uzlabotiem tehniskajiem rādītājiem un taustiņā iebūvētu pirkstu nospiedumu nolasītāju. iPhone 5C pēc tehniskajiem rādītājiem ir identisks iPhone 5 un tiek piedāvāts cilvēkiem, kas vēlas vairāk ekspresijas, izvēloties kādu no telefona korpusa krāsām.

Ref:103.000.103.2139

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Pašam ir pavecs Macbook Pro. Kad pēc 5 gadus lietošanas nobruka mātesplate, kuras nomaiņa maksātu ap Ls 600, aiznesu uz Apple servisu un noskaidrojās, ka man ir trāpījies tas modelis, kurā Apple atzinis defektu, līdz ar to pat ārpus garantijas laika bez nekādas samaksas tiku datoram pie pilnīgi jaunas mātesplates.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas