Apple veikalā Amsterdamā veic ķīlnieku sagrābšanu

Amsterdamā izbīli piedzīvojuši Apple datrotehnoloģiju veikala apmeklētāji un darbinieki. Ar šaujamieroci bruņots vīrietis saņēmis gūstā veikalā esošos cilvēkus un policijai izdevies situāciju atrisināt tikai pēc vairākām stundām, vēsta britu ziņu portāls The Guardian un raidorganizācija BBC.

Otrdienas, 22.februāra, pievakarē Nīderlandes policija saņēmusi izsaukumu par bruņotu laupīšanu datortehnikas veikalā lielpilsētas centrālajā Leidseplein laukumā. Pēc policijas ierašanās situācija pāraugusi ķīlnieku sagrābšanā, jo ar šaujamieroci bruņotais vīrietis liedzis no veikala telpām izkļūt tajās esošiem cilvēkiem. Policija iesaistījusi vairākas īpašo uzdevumu vienības.

Lasiet arī: Pērn Valsts policija pārtraukusi 300 noziedzīgu grupu darbību

No tuvējās ēkas tikuši evakuēti cilvēki, bet citās apkārtējās ēkās esošiem cilvēkiem likts palikt telpās. Pamazām policijai izdevies panākt ķīlnieku atbrīvošanu un policija paziņojusi: «Kopš ķīlnieku sagrābšanas sākuma (..) vairākiem cilvēkiem ir izdevies izkļūt no veikala,» pavēstījusi policija.

Bīstamā situācija atrisināta, panākot bruņotā vīrieša iznākšanu uz ielas. Tad viņš apzināti notriekts ar policijas auto. Pie vīrieša nosūtīti roboti, lai pārbaudītu, vai viņam nav spridzekļu. Tad policija viņu arestējusi un mediķi snieguši pirmo palīdzību, vēsta The Guardian un BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas