Aprīlī Latvijā durvis vērs H&M Home

Šā gada aprīlī tirdzniecības centrā Riga Plaza, kas atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā 71, atklās H&M Home mājas preču nodaļu.

Mājas preču nodaļa apvieno interjeru un dizainu, piedāvājot plašu interjera tekstilizstrādājumu un aksesuāru klāstu, informē H&M.

«Kopš 2009. gada, kad H&M Home līnija tika laista klajā, tās piedāvājumā bijusi mode modernam mājoklim, piedāvājot gan visnepieciešamākās preces, gan dekoratīvus elementus. Ēdamgalda ietērpu papildina dekoratīvie galda celiņi un paliktņi, kamēr guļamistaba kļūst par īstu paradīzi ar H&M gultasveļu, savukārt vannas istabu paspilgtinās īpaša dizaina dvieļi un paklājiņi. Kolekciju rada H&M Home dizaina komanda Evelīnas Kravajevas Zodbergas vadībā, un tā šobrīd ir paplašināta, kopš 2012. gada piedāvājot mājas preces arī mazuļiem un bērniem,» stāsta H&M Baltijas valstu un Somijas vadītāja Marika Pīko.

Tā, piemēram, jaunajā veikalā spilvendrānas varēs iegādāties, sākot no EUR 4,95 (LVL 3,48), gultasveļu no EUR 19,95 (LVL 14,02), bet frotē dvieļus no EUR 5,95 (LVL 4,18).

BNN jau vēstīja, ka Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānijas Hennes and Mauritz (H&M) šogad iecerējusi Latvijā atvērt vēl trīs jaunus veikalus un vienā no tiem piedāvāt arī jauna koncepta – H&M Home – mājas tekstila preces, stāsta H&M pārstāve Tīna Mietinena.

Turpinot paplašināšanos Latvijā, H&M savus veikalus šī gada pavasarī vērs vaļā tirdzniecības centros Spice un Riga Plaza, bet rudenī – tirdzniecības centrā Domina, kompānijas plānus atklāja Mietinena. Viņa uzsvēra, ka jaunajā veikalā Riga Plaza varēs iegādāties Latvijas H&M veikalos vēl iepriekš pārdošanā nepieejamās koncepta H&M Home mājas tekstila preces.

Jau vēstīts, ka H&M daudzstāvu veikalu izveidei Rīgas tirdzniecības centros Alfa un Galerija Centrs tika investēti aptuveni pieci miljoni eiro (3,5 miljoni latu).

H&M nodibinājusi Latvijas meitasuzņēmumu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas Lursoft informācija. Uzņēmuma nosaukums ir SIA H&M Hennes&Mauritz. Tā daļas pilnībā pieder Zviedrijas H&M.

102.000.102.6721

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas