Apstiprināta jaunā RB Rail padome

Ilustratīvs attēls

Akcionāru sapulcē otrdien, 15.oktobrī, apstiprināta Rail Baltica kopuzņēmuma RB Rail padome, informē uzņēmumā.

Pēc Igaunijas akcionāru lēmuma RB Estonia izpilddirektores Rīa Sillaves (Riia Sillave) vietā tika iecelts Igaunijas Ekonomikas un komunikāciju ministrijas transporta valsts sekretāra vietnieks Ahti Kuningas (Ahti Kuningas).

Saskaņā ar Latvijas Komerclikumu, gadījumos, ja tiek iecelts jauns padomes loceklis, tiek iecelta arī jauna padome skaidro uzņēmumā.

Līdz ar to RB Rail padomi veido Kuningas, Igaunijas Republikas Ekonomikas un sakaru ministrijas padomnieks transporta un loģistikas jautājumos Anti Mopels (Anti Moppel), Latvijas Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece Ligita Austrupa, Latvijas Mobilā Telefona padomes priekšsēdētāja vietnieks Anrī Leimanis, AB Lietuvos Geležinkeliai valdes priekšsēdētājs Romas Švedas (Romas Švedas) un Rail Baltica Statyba izpilddirektors Karolis Sankovskis (Karolis Sankovski), kurš ir arī padomes priekšsēdētājs.

RB Rail ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu. RB Rail kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas