Aptauja: Igaunijā puse darbadevēju turpinās piedāvāt attālinātu darbu

Darbs no mājām – šopavasar šāda darba prakse daudziem kļuva par nepieciešamību. 56% Igauņu darbadēvēju aptaujā atzinuši, ka turpinās piedāvāt attālināta darba iespējas saviem darbiniekiem arī pēc COVID-19 krīzes, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Aptauju 2020.gada pavasarī veikuši valstī vadošā vakanču portāla CVKeskus.ee uzturētāji un Igaunijas Atalgojuma informācijas aģentūra un tajā piedalījušies 698 uzņēmumi, iestādes un organizācijas. Vasarāveikta arī papildu aptauja, kurā piedalījušies 589 darbadevēji.

Lasiet arī: COVID-19 izplatība pēdējā diennaktī Baltijā. Latvijā – 0 , Lietuvā – 15 , Igaunijā – 0

Pētījumos secināts, ka no aptaujātajiem darbadevējiem 56% plāno saglabāt elastīgu darba vidi, vismaz turpmākajos 2020.gada mēnešos. No darba vietām, kur pirms COVID-19 strādājošiem bija jādodas uz darbu, 23% darbadevēju iecerējuši saglabāt attālināta darba iespējas.

«Pētījums parādīja, ka darbadevēji ir arī secinājuši, ka elastīgāka darba organizācija ļaut uzlabot darbavietas tēlu un piesaistīt talantīgus darbiniekus. Darbadevēji arī novēroja, ka attālināts darbs uzlaboja darbinieku motivētību un darba ražīgumu,» aptauju rezultātus komentēja CVKeskus.ee mārketinga daļas vadītājs Henrijs Auvērts (Henry Auväärt), vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas