Ar protesta akciju «apmestos kažokos» pie Saeimas atgādinās politiķu solījumus

Pie Saeimas ēkas ceturtdien, 6.novembrī, tiks rīkota protesta akcija. «Mēs stāvēsim pie Saeimas akcijā ar apmestiem kažokiem un atgādināsim politiķiem, kas ies iekšā Saeimā, ko viņi ir solījuši,» pavēstījis partijas Progresīvie priekšsēdētājs Roberts Putnis.

«Mēs atlasīsim kliedzošākos solījumus un rādīsim, cik liekulīga šobrīd ir šī politika un tādējādi vēlētājiem parādīsim, ka ir svarīgi tiešām racionāli veikt izvēles, kad balso par politisko spēku – domāt, vai to solījumi ir realizējami un nepaļauties uz tādu vienkāršu salmu kulšanu,» RīgaTV 24 raidījumā Dienas personība ar Veltu Puriņu sacīja Putnis.

«Kā Progresīvie mēs vēlēšanās skaidri teicām, ka rēķinām, skaitām un plānojam darbu, bet nesolām vēlētājiem ne piena upes, ne medus krastus – solām konkrētas lietas, kas ir prioritāras. Daudzas partijas to nedarīja un mēs ar šo atturīgo pieeju, acīmredzot, zaudējām – neiekļuvām Saeimā. Bet tagad mūsu darbs ārpus parlamenta ir cilvēkiem stāstīt par to, kas tur notiek,» tā politiķis.

Putnis atklāj, ka kažokiem klāt būs cenu zīmes, uz kurām būs rakstīti deputātu nepiepildāmie solījumi vēlētājiem. Viņš aicina ikvienu iedzīvotāju nākt skatīties, piedalīties uzdodot sev interesējošus jautājumus deputātiem, kas ceturtdien dosies iekšā Saeimā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas