Arestē Tallinas mēra vietnieku Sarapū

Tallinas mēra vietnieks Arvo Sarapū

Tallinas mēra vietnieku Arvo Sarapū (Arvo Sarapū) apcietinājis Igaunijas Iekšējās Drošības dienests saistībā ar to, ka amatpersona iepirkuma procedūras krimināllietas ietvaros apsūdzēta par procedūras ierobežojumu pārkāpšanu sevišķi lielos apmēros.

Igaunijas sabiedriskais medijs ERR ziņo, ka Sarapū, kurš pārstāv Igaunijas premjerministra vadīto Centra partiju, saskaņā ar vicemēram izvirzītajām apsūdzībām kopā ar līdzgaitnieku, kurš ietilpst transporta uzņēmumu grupas ATKO īpašnieku lokā, noliēmis, ka ATKO un tās uzņēmumi piedalīsies Tallinas pašvaldības iepirkumu konkursos par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, izmantojot «izkārtnes» firmu.

Šī mērķa sasniegšanai izveidots uzņēmums OÜ Baltic Waste Management, kas pēdējos divus gadus uzvarējis iepirkuma konkursos par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Igaunijas galvaspilsētā, kaut arī nav piedāvājis zemāko cenu.

BNN jau vēstīja, ka pērn no Tallinas mēra amata pēc prokurora lūguma tika atstādināts Edgars Savisārs (Edgar Savisaar), kam izvirzītas apsūdzības pašvaldības līdzekļu izšķērdēšanā, kukuļņemšanā un citos nodarījumos.

Ref: 111.111.103.4612

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas