Arī aprīļa nogalē saglabāsies mitrs un vēss laiks

Vēsas un lietainas ir bijušas aizvadītās šīs nedēļas darba dienas, un līdzīgi laika apstākļi saglabāsies gan pēdējā šīs nedēļas darba dienā un brīvdienās, gan arī nākamajā darba nedēļā. Gaidāms lietus, dažviet vēl aizvien iespējams arī slapjš sniegs, un vienīgi vēja ātrums mazināsies, un tik spēcīgas brāzmas, kādas tika novērotas trešdien, nav gaidāmas.

No Skandināvijas pussalas uz dienvidaustrumiem virzās ciklons, piektdien no rīta tā centrs atradīsies virs Latvijas, tādēļ jau naktī debesis aizklās mākoņi un gaidāmi nokrišņi. Dienas gaitā starp mākoņiem uzspīdēs arī saule, tomēr gaiss iesils tikai līdz +6…+11 grādiem, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Arī sestdien, Lielās talkas dienā, visā Latvijā brīžiem līs (iespējams arī slapjš sniegs un sniega graudi), lai gan starp nokrišņu mākoņiem brīžiem izsprauksies arī kāds saules stars. Vējš būs salīdzinoši lēns, bet gaiss vēss – naktī vietām termometra stabiņš noslīdēs pat zem 0 grādu atzīmes, bet dienā vēl aizvien nebūs siltāk par +6…+11 grādiem.

Svētdien jauni nokrišņu mākoņi Latviju šķērsos no dienvidiem, virs Latvijas un Igaunijas pat veidosies jauns ciklons, tādēļ saglabāsies vēss un mitrs laiks. Sausāks un saulaināks varētu kļūt tikai nākamās nedēļas pirmajā pusē, viena no siltākajām dienām, iespējams, būs trešdiena, kad gaiss iesils līdz +9…+14 grādiem, bet jau šajā dienā no dienvidrietumiem Latviju sāks šķērsot jauni nokrišņu mākoņi un aprīļa pēdējās dienas atkal būs mitras un dzestras.

Ref: 102.000.102.12495

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas