Arī šogad Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā virmos maģiskas sajūtas

Valmierā vasaras sezona tiks atklāta 4.maijā Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, kur ceturto gadu norisināsies pasākums Maģisko sajūtu nakts. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja trīs stundu garumā baudīt skaņu, krāsu, gaismu un garšu simfoniju.

Apmeklētāji, pastaigājoties vakara krēslā, varēs saklausīt muzikantus kokos, doties uz maģisko vietu – Aizspoguliju, brīvdabas koncerta vietām un brīvdabas teātri, vērot sapņu burātājus, meža būtnes, gaismu, krāsu un uguns saspēles maģisko burvību, vēsta Vidzemes Olimpiskais centrs.

Šogad par mūzikas skaņām parūpēsies grupa Laika suns un Endija Aleksandra, kā arī visa vakara garumā apmeklētājiem muzicēs muzikanti kokos no Yamahas mūzikas skolas, Valmieras mūzikas skolas, meiteņu muzikālā grupa, kas nāk no Valmieras – Brangules, kā arī instrumentālais ansamblis The Saviors no Valmieras Viestura vidusskolas.

Pastaigājoties pa maģisko mežu, dabas burvību paspilgtinās sveču ābeles un neona mežs, kas Gaujas stāvo krastu Sajūtu parku piepildīs ar gaismu. Mežā rotaļāsies meža zvēri, bet uz ūdens darbosies sapņu burātāji. Maģiskas sajūtas uzplaiksnīs arī vakara noslēgumā, kad virs Gaujas spoži uzmirdzēs debesis.

Atskats uz pagājuša gada maģiju Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā:

Biļetes uz pasākumu no 2.aprīļa varēs iegādāties www.voc.lv, www.bezrindas.lv un visās Vidzemes Olimpiskā centra kasēs.

Maģisko sajūtu nakts 2019 sākums plkst. 21.00, ieeja pasākumā no plkst. 20.30.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas