Ārkārtējās situācijas laikā atlikto skaitītāju verificēšanu varēs veikt līdz 10.septembrim

Līdz ar ārkārtējās situācijas termiņa beigām, tiek atsāktas skaitītāju pārbaudes, nomaiņa un atkārtotā verificēšana, tādēļ dzīvojamo māju iedzīvotāji aicināti nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem skaitītājiem, atgādina Ekonomikas ministrija (EM).

EM vērš uzmanību, ka mājās, kurās dzīvokļu īpašnieki nav pārņēmuši mājas pārvaldīšanas tiesības savā valdījumā, ūdens patēriņa skaitītāju ātkārtotā verificēšana jāveic līdz skaitītāja atkārtotās verificēšanas termiņa beigām, bet dzīvokļu īpašnieku pārņemtajās mājās to var veikt vēl triju mēnešu laikā pēc skaitītāja atkārtotās verificēšanas termiņa beigām.

Kā zināms, līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu COVID-19 izplatības ierobežošanai tika atlikta to ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos atkārtotā verificēšana, kuriem tā būtu jāveic ārkārtējās situācijas laikā. Šo skaitītāju verificēšana jāveic triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām, attiecīgi no 10.jūnija līdz 10.septembrim.

Tāpat, ja ūdens patēriņa skaitītājam atkārtotās verificēšanas termiņš beidzas nepilnu triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām, verificēšanas termiņš tiek pagarināts arī līdz 10.septembrim.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas