Ārlietu ministrija atbalstīs diasporas mediju konkursa organizēšanu

Ārlietu ministrija (AM) trešdien, 26.aprīlī, noslēdza sadarbības līgumu ar Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) un piešķīra 23 000 eiro mediju konkursa organizēšanai par diasporas tematiku un Latvijas diasporas mediju atbalstam.

ĀM speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Atis Sjanīts atzīmē, ka šis ir jau ceturtais konkurss, ko ĀM organizē sadarbībā ar NEPLP: «Konkurss veicinājis diasporas mediju attīstību, to sadarbību ar Latvijas medijiem, kā arī diasporas tematikas aktualizēšanu diasporas un Latvijas auditorijā. Turklāt arī diasporas organizācijas arvien vairāk iesaistās mediju jomas pasākumu organizēšanā un mediju politikas procesos.» Tiekoties ar NEPLP,  ministrija arī pārrunājusi konkursa attīstību un turpmākās atbalsta iespējas diasporas medijiem.

ĀM skaidro, ka konkurss tiek organizēts, lai atbalstītu elektroniskos plašsaziņas līdzekļus un producentus Latvijas diasporas mītnes zemēs par diasporai saistītu tēmu sižetu un raidījumu veidošanu, kā arī padarītu tos pieejamus sabiedriskajos un komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos un interneta platformā.

Ref:224.000.103.1017 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas