Ārvalstu investoru padomes Latvijā vadību pārņem Mārtiņš Panke

Mārtiņš Panke

Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) izpilddirektora amatā aprīļa sākumā stājas Mārtiņš Panke, līdzšinējais SEB bankas ārējās komunikācijas vadītājs, informē padomē.

Kā viena no galvenajām darbības prioritātēm jaunajam Ārvalstu investoru padomes vadītājam būs turpināt dialogu ar valdību par investoriem aktuāliem jautājumiem, piemēram, ekonomisko un finanšu noziegumu apkarošanu, augstākās izglītības kvalitātes uzlabošanu, kā arī darba spēka pieejamību. Šie jautājumi tiks pārrunāti ikgadējā valdības un investoru augsta līmeņa sanāksmes (High Council meeting) laikā, kas šogad notiks 30. un 31.maijā.

«Esmu gandarīts par iespēju pievienoties FICIL komandai. Tā ir organizācija, kas 20 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem biznesa vides partneriem valdībai, kura viedoklī ieklausās un ņem to vērā. Tādēļ pievienošanās šai organizācijai ir liels izaicinājums. Izmantošu visu savu pieredzi valsts pārvaldes sektorā un uzņēmējdarbībā, lai sniegtu savu ieguldījumu FICIL mērķu sasniegšanā – caurredzamas, konkurētspējīgas un biznesam atvērtas ekonomiskās vides pilnveidošanā Latvijā,» tā Panke.

Jaunais izpilddirektors uzkrājis pieredzi, strādājot par Ministru prezidenta Valda Dombrovska (JV) preses sekretāru no 2011. līdz 2014.gadam. Kopš 2014.gada Panke ir strādājis SEB bankas komunikācijas komandā, un no 2017.gada darbojies Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā valdes locekļa amatā.

Panke ir absolvējis Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, iegūstot maģistra grādu, kā arī Vidzemes augstskolu ar bakalaura grādu politoloģijā.

Līdzšinējā FICIL izpilddirektore Marta Jaksona šī gada februārī uzsāka darbu Kontroles dienestā kā vadītājas vietniece.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas