bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 17.10.2018 | Vārda dienas: Karīna, Gaits
LatviaLatvija

Astrologs: jaunais Pūķa gads būs nemierīgs

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Nākamais Pūķa gads būs nemierīgs, jo arī iepriekš nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli, norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Astrologs teic, ka Ūdens Pūķa gads sāksies 2012.gada 23.janvārī plkst. 9.36 pēc Latvijas laika un ilgs līdz 2013.gada 10.februārim.

«Ūdens Pūķis seno Austrumu tautām simbolizē debesu enerģiju. Ūdens Pūķis rāda, kā kosmiskie likumi iespaido cilvēkus, kas rada daudz niansētu novērojumu, fantāziju un «likteņa pirksta» klātbūtni šāda gada ietvaros. Tas ir mistisks dzīvnieks, kas acīmredzami izceļas pārējo 11 dzīvnieku aplī,» skaidro Baņķis.

Pūķis vienmēr nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli. Daudz spekulāciju izskanējis arī par 2012.gada «pasaules galiem», un sakritība ar šo mistiskā dzīvnieka pārvaldīto gadu tomēr raisot pārdomas. «Ne velti daudzu tautu mitoloģijā vēstīts par pūķi, kas norij Sauli,» piebilst Baņķis.

Pūķa gads nesīs izaicinājumu drosmīgajiem un uzņēmīgajiem. Tas ļaušot piedzīvot spēcīgus garīgus pārdzīvojumus un piedzīvojumus. «Lielisks laiks, lai tiktu vaļā no karmiskajiem un parastajiem parādiem, attīrītos no negācijām. Ikviens notikums vēstīs – audz, attīsties, pārspēj sevi. Tam piemērota gada pirmā puse. Austrumu tautām ir paruna, ka, Pūķim mostoties, jābūt mierīgam, jākontrolē savi instinkti un vēlmes, lai nesaniknotu vēl miegaino zvēru,» uzsver astrologs.

2012.gads esot būtisku pārmaiņu gads, kas cieši saistīts ar iepriekšējo gadu reformām, vilšanos un meklējumiem. Taču gada sākums līdz Jāņiem būšot nestabils un neļaušot kārtīgi «atsperties» jauniem izaicinājumiem.

Prognozes liecinot, ka politiku nākamgad pametīs daudzas personas, atstājot vietu jaunajiem un talantīgākajiem. Šā gada enerģētika necietīs «mīkstmiešus». Parādīsies arī jaunas ideoloģijas spilgti pārstāvji. Tāpat Pūķis uzjundīs neapmierinātību ar sistēmu, tādēļ politiskie mītiņi tikai augs augumā, protesta akcijas sekos viena otrai, bet cilvēki gaidīs jaunas mesijas un dažas arī sagaidīs.

«Pastiprinātās Saules aktivitātes iespaidā sagaidīsim daudz negaidītu pārsteigumu, elektrosistēmu nobrukumu – Pūķis spļaus zilas ugunis. Lielu pārmaiņu priekšā ir arī starptautiskas valstu apvienībās, piemēram, Eiropas Savienība,» klāsta Baņķis.

Saskaņā ar prognozēm 2012.gadā, īpaši otrajā pusgadā, dzimušie bērni skaitīsies ar laimīgu likteni. Bērni būšot paklausīgi, ģimenēm tiek prognozētas atkalapvienošanās, nozīmīga būšot vecvecāku un mazbērnu saikne, bet ilgu laiku neprecētās sievietes varot saņemt precību piedāvājumus. Taču kopumā gads ģimenēm būšot spilgtiem notikumiem, kaislīgiem mīlas stāstiem un «meksikāņu cienīgām ziepju operām,» bagāts.

Darba un karjeras jomā astrologs norāda, ka var tikt izdarīti svarīgi atklājumi vai darbi, kas ļaus izvirzīties citiem priekšgalā, taču konkurenti nesnaudīšot. Kultūras dzīvē varētu tikt sacerēti nozīmīgi skaņdarbi vai radīti citi ievērojami mākslas darbi. Veiksme pavadīšot gan aktierus, gan garīdzniekus, gan ārstus un politiķus.

Savukārt biznesa cilvēki būšot atvērtāki investēt līdzekļus kādos projektos. Taču astrologs norāda, ka biznesa sākšanai nākamā gada pirmais pusgads nebūšot veiksmīgs. Veiksmīgāki būs tie, kuri svarīgas nodarbes sāka jau 2010.gadā, jo šis Truša gads nesis vien līkloču cilpas un nonākšanu vienā un tajā pašā vietā.

«Sākoties Pūķa gadam, daudzi apņēmības pilni metīsies uzņēmējdarbībā. Taču laika periods no 24.janvāra līdz 25.jūnijam jebkurai nopietnai uzņēmējdarbībai ir kā pārkārtošanas, sarežģījumu, meklējumu laiks. Uzņēmējdarbībai varētu teikt ir spieķis riteņos uz ilgu laiku. Kas pacentīsies sevi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā, tam pārmaiņas nākotnē garantētas. Šajā ziņā īpašs ir laika posms no 12.marta līdz 4.aprīlim, kad vienā laika telpā ačgārni jeb retrogrādi līdzinās Merkurs (komunikācija, saskarsme, transports, dokumentācija), Marss (bizness, uzņēmība, aktivitāte) un Saturns (ilgtermiņš, stabilitāte), jaucot šo sfēru ierastās robežas,» skaidro Baņķis.

Ref: 103.000.103.385


Pievienot komentāru

  1. pūce teica:

    izskatās, ka turpināsies šogad iesāktais, cerams, ka trakāk nebūs.

Sprādziens Krimas koledžā; viens no vainīgajiem – skolas audzēknis

Krievijas anektētās Krimas pussalas Kerčas pilsētā politehniskajā koledžā noticis bumbas sprādziens, kurā bojā gājuši astoņpadsmit cilvēku, bet aptuveni 50 ievainoti.

NATO investēs datorsistēmu aizsardzībā, veidojot kiberoperāciju centru

Militārā alianse NATO iecerējusi līdz 2023.gadam izveidot štābu kiberaizsardzībai, lai varētu atvairīt un vajadzības gadījumā arī veikt kiberuzbrukumus.

Brexit efekts: Pieaug eiropiešu, tai skaitā latviešu atbalsts Eiropas Savienībai

Savas valsts dalību Eiropas Savienībā kā «labu lietu» vērtē arvien vairāk ES iedzīvotāju – 62%, kas ir augstākais rādītājs pēdējo 25 gadu laikā. Latvijā tā uzskata 56% iedzīvotāju, liecina jaunākie Eiropas Parlamenta Eirobarometra dati. 

Attīstībai/Par! un Jaunā Vienotība iezīmē «jaunu fāzi» valdības veidošanas sarunās, stāsta partijas

Attīstībai/Par! un Jaunās Vienotības otrā klātienes tikšanās iezīmē «jaunu fāzi» valdības veidošanas sarunās, žurnālistiem paziņoja abu politisko spēku līderi. Abu politisko spēku daudzi ieskicētie darbi ir ļoti līdzīgi, pauda Daniels Pavļuts.

Vēl neatbalsta likumprojektu par iespēju vienoties par mazāku virsstundu samaksu

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija vēl trešajā lasījumā neatbalstīja grozījumus Darba likumā, kuri paredz par virsstundu darbu maksāt 50%, ja tiek slēgta ģenerālvienošanās nozarē par atalgojumu.

Ar likuma grozījumiem plāno stiprināt tiesu varas neatkarību

Saeimas Juridiskā komisija galīgajam lasījumam atbalstīja grozījumus likumā Par tiesu varu, kas paredz mazināt izpildvaras ietekmi uz tiesnešu karjeras jautājumiem un stiprināt Tieslietu padomes lomu.

Plāno noteikt gadījumus, kad pārtiku varēs izplatīt arī pēc derīguma termiņa beigām

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti trešdien, 17.oktobrī, trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā. Tie Ministru kabinetam paredz uzdevumu noteikt, kādos gadījumos pārtiku varēs izplatīt arī pēc derīguma termiņa beigām.

Cimdars: Nepalielinot iecirkņu vēlēšanu komisiju atalgojumu, pastāv risks nenokomplektēt iecirkņu komisijas

Nepalielinot iecirkņu vēlēšanu komisiju darbinieku atalgojumu, pastāv risks nākotnē nenokomplektēt iecirkņu vēlēšanu komisijas, Saeimas Mandātu, iesniegumu un ētikas komisijas sēdē norāda Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars.

Iepriekšēju balsošanu EP vēlēšanās plānots nodrošināt jebkurā vēlēšanu iecirknī

Galīgajam lasījumam Saeimā atbalstīja grozījumus Eiropas Parlamenta vēlēšanu likumā, kas paredz iepriekšēju balsošanu vēlēšanās klātienē nodrošināt jebkurā vēlēšanu iecirknī. Iniciatīvu izmaiņām paudusi CVK, lai, pilnveidojot vēlēšanu procesu, vēlētājiem nodrošinātu plašākas iespējas piedalīties vēlēšanās.

Pavļuts: AP ļoti gribētu strādāt valdībā ar JKP

Attīstībai/Par! ļoti gribētu strādāt ar Jauno konservatīvo partiju valdībā, ja būs tāda iespēja, žurnālistiem apgalvoja AP līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

Nostiprinās tiesības izmantot sociālos tīklus bezvēsts pazudušo personu meklēšanā

Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu Grozījumi likumā Par policiju, kas likumā nostiprinās policijas darbinieku tiesības izmantot plašsaziņas līdzekļus un sociālos tīklus, lai noskaidrotu tāda cilvēka personību, kurš nespēj sniegt ziņas par sevi.

Mūžībā devies Valters Frīdenbergs

Pēc cīņas ar smagu slimību 17.oktobrī 30 gadu vecumā mūžībā devies mūziķis un raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs, paziņojusi Latvijas Televīzija.

Latvijā straujāks jaunu vieglo auto reģistrācijas pieaugums par ES vidējo

Latvijā šā gada pirmajos deviņos mēnešos bijis straujāks jaunu vieglo automašīnu reģistrācijas pieaugums nekā Eiropas Savienībā vidēji, liecina Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas jaunākie dati.

Rīgā vairākās vietās ierobežos satiksmi

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 24.oktobra līdz 26.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielā, posmā no Pulka ielas līdz Mazai Ūdens ielai, informē Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

Globālās Konkurētspējas indeksā Baltijas valstīm kritums

Globālās Konkurētspējas indeksā 2018, ko sagatavojuši Pasaules Ekonomikas foruma pētnieki, Lietuva un Igaunija salīdzinājumā ar pagājušā gada vērtējumu ir noslīdējušas lejup par divām vietām. Visas trīs Baltijas valstis joprojām ir starp 45 konkurētspējīgākajām valstīm pasaulē.

Baltijas 50 lielāko uzņēmumu topā iekļuvušas septiņas kompānijas no Latvijas

Starp Baltijas 50 lielākajiem uzņēmumiem 2017.gadā bija septiņas kompānijas no Latvijas, kas ir par trim mazāk nekā gadu iepriekš, BNN informē starptautiskās kredītrisku apdrošināšanas kompānijas Coface pārstāvji, atsaucoties uz tās veidoto Baltijas valstu 50 lielāko uzņēmumu sarakstu.

Maksātnespējas kontroles dienests šogad izmaksājis 1 040 974 eiro prasību apmierināšanai

Maksātnespējas kontroles dienests šī gada deviņos mēnešos no darbinieku prasījumu garantiju fonda ir izmaksājis naudas līdzekļus 1 040 974 eiro apmērā 62 maksātnespējīgo uzņēmumu 1 046 darbinieku prasījumu apmierināšanai. Vidējā viena darbinieka prasījumu segšanai piešķirtā summa bija 995 eiro, informē dienestā.

Krievijā sāk tiesāt režisoru Serebreņņikovu

Tiesa Maskavā trešdien sākusi izskatīt krimināllietu pret krievu režisoru Kirilu Serebreņņikovu, Viņš vairāk nekā gadu turēts mājas arestā saistībā ar pretrunīgi vērtētu krimināllietu par iespējamu valsts naudas piesavināšanos.

Astoņos mēnešos Latvijā saražots par 1,7% mazāk alkoholisko dzērienu

Šī gada astoņos mēnešos Latvijā saražoti 34,2 miljoni litru alkoholisko dzērienu, neskaitot alu. Salīdzinot ar 2017.gada astoņiem mēnešiem, šogad saražots par 1,7% mazāk alkoholisko dzērienu, liecina Valsts ieņēmumu dienesta apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji.

Pāvesta vizītes TV pārraides Lietuvā daudz skatītākas nekā Latvijā un Igaunijā

Pāvesta Franciska vizītes Baltijas valstīs atspoguļojumu televīzijas tiešraidēs kopumā vēroja vairāk nekā 1,65 miljoni skatītāju, bet pārraides Lietuvā bijušas daudz skatītākas nekā Latvijā un Igaunijā, liecina pētījumu kompānijas Kantar TNS televīzijas auditorijas mērījumu dati.

Latvijas iedzīvotāji nevērīgi attiecas pret mantojuma lietu juridisko pusi

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju diezgan vieglprātīgi attiecas pret mantojuma atstāšanas juridisko pusi. Lai gan vairums atzīst, ka mantojuma lietas ir svarīgi sakārtot jau laicīgi, realitātē to izdarījis vien retais, liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja.

Rosina alkoholu veikalos atļaut tirgot līdz septiņiem vakarā un svētdienās nepārdot

Rīgas domes Labklājības departaments un Izglītības kultūras un sporta departaments rosina atļaut alkohola tirdzniecību veikalos no plkst.10 līdz 19. Minētais priekšlikums iesniegts izskatīšanai 18.oktobrī gaidāmajā Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā.

Kanāda gatava marihuānas zelta drudzim

Kanādā trešdien stājas spēkā lēmums legalizēt marihuānu tās lietošanai atpūtas nolūkā. Valstī tiek prognozēta jaunas ražošanas nozares rašanās ar vairākiem tūkstošiem jaunu darbavietu, ieguldījumu pieplūdumu, jaunu avotu nodokļu ieņēmumiem un tūrisma nišu.

Robežsardzē: Ieceļošana Latvijā liegta četriem ārzemniekiem

Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē otrdien, 16.oktobrī, konstatēja 34 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 20 robežpārkāpēji, tajā skaitā – aizturēts viens meklēšanā esošs Latvijas pilsonis.

KNAB veikta kārtējā reorganizācija; vairāki pieredzējuši darbinieki devušies pensijā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā veikta kārtējā reorganizācija, kuras rezultātā septiņas amatpersonas nolēmušas darbu birojā pamest, sešām no tām dodoties izdienas pensijā.