bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 15.12.2018 | Vārda dienas: Jana, Johanna, Hanna
LatviaLatvija

Astrologs: jaunais Pūķa gads būs nemierīgs

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Nākamais Pūķa gads būs nemierīgs, jo arī iepriekš nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli, norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Astrologs teic, ka Ūdens Pūķa gads sāksies 2012.gada 23.janvārī plkst. 9.36 pēc Latvijas laika un ilgs līdz 2013.gada 10.februārim.

«Ūdens Pūķis seno Austrumu tautām simbolizē debesu enerģiju. Ūdens Pūķis rāda, kā kosmiskie likumi iespaido cilvēkus, kas rada daudz niansētu novērojumu, fantāziju un «likteņa pirksta» klātbūtni šāda gada ietvaros. Tas ir mistisks dzīvnieks, kas acīmredzami izceļas pārējo 11 dzīvnieku aplī,» skaidro Baņķis.

Pūķis vienmēr nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli. Daudz spekulāciju izskanējis arī par 2012.gada «pasaules galiem», un sakritība ar šo mistiskā dzīvnieka pārvaldīto gadu tomēr raisot pārdomas. «Ne velti daudzu tautu mitoloģijā vēstīts par pūķi, kas norij Sauli,» piebilst Baņķis.

Pūķa gads nesīs izaicinājumu drosmīgajiem un uzņēmīgajiem. Tas ļaušot piedzīvot spēcīgus garīgus pārdzīvojumus un piedzīvojumus. «Lielisks laiks, lai tiktu vaļā no karmiskajiem un parastajiem parādiem, attīrītos no negācijām. Ikviens notikums vēstīs – audz, attīsties, pārspēj sevi. Tam piemērota gada pirmā puse. Austrumu tautām ir paruna, ka, Pūķim mostoties, jābūt mierīgam, jākontrolē savi instinkti un vēlmes, lai nesaniknotu vēl miegaino zvēru,» uzsver astrologs.

2012.gads esot būtisku pārmaiņu gads, kas cieši saistīts ar iepriekšējo gadu reformām, vilšanos un meklējumiem. Taču gada sākums līdz Jāņiem būšot nestabils un neļaušot kārtīgi «atsperties» jauniem izaicinājumiem.

Prognozes liecinot, ka politiku nākamgad pametīs daudzas personas, atstājot vietu jaunajiem un talantīgākajiem. Šā gada enerģētika necietīs «mīkstmiešus». Parādīsies arī jaunas ideoloģijas spilgti pārstāvji. Tāpat Pūķis uzjundīs neapmierinātību ar sistēmu, tādēļ politiskie mītiņi tikai augs augumā, protesta akcijas sekos viena otrai, bet cilvēki gaidīs jaunas mesijas un dažas arī sagaidīs.

«Pastiprinātās Saules aktivitātes iespaidā sagaidīsim daudz negaidītu pārsteigumu, elektrosistēmu nobrukumu – Pūķis spļaus zilas ugunis. Lielu pārmaiņu priekšā ir arī starptautiskas valstu apvienībās, piemēram, Eiropas Savienība,» klāsta Baņķis.

Saskaņā ar prognozēm 2012.gadā, īpaši otrajā pusgadā, dzimušie bērni skaitīsies ar laimīgu likteni. Bērni būšot paklausīgi, ģimenēm tiek prognozētas atkalapvienošanās, nozīmīga būšot vecvecāku un mazbērnu saikne, bet ilgu laiku neprecētās sievietes varot saņemt precību piedāvājumus. Taču kopumā gads ģimenēm būšot spilgtiem notikumiem, kaislīgiem mīlas stāstiem un «meksikāņu cienīgām ziepju operām,» bagāts.

Darba un karjeras jomā astrologs norāda, ka var tikt izdarīti svarīgi atklājumi vai darbi, kas ļaus izvirzīties citiem priekšgalā, taču konkurenti nesnaudīšot. Kultūras dzīvē varētu tikt sacerēti nozīmīgi skaņdarbi vai radīti citi ievērojami mākslas darbi. Veiksme pavadīšot gan aktierus, gan garīdzniekus, gan ārstus un politiķus.

Savukārt biznesa cilvēki būšot atvērtāki investēt līdzekļus kādos projektos. Taču astrologs norāda, ka biznesa sākšanai nākamā gada pirmais pusgads nebūšot veiksmīgs. Veiksmīgāki būs tie, kuri svarīgas nodarbes sāka jau 2010.gadā, jo šis Truša gads nesis vien līkloču cilpas un nonākšanu vienā un tajā pašā vietā.

«Sākoties Pūķa gadam, daudzi apņēmības pilni metīsies uzņēmējdarbībā. Taču laika periods no 24.janvāra līdz 25.jūnijam jebkurai nopietnai uzņēmējdarbībai ir kā pārkārtošanas, sarežģījumu, meklējumu laiks. Uzņēmējdarbībai varētu teikt ir spieķis riteņos uz ilgu laiku. Kas pacentīsies sevi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā, tam pārmaiņas nākotnē garantētas. Šajā ziņā īpašs ir laika posms no 12.marta līdz 4.aprīlim, kad vienā laika telpā ačgārni jeb retrogrādi līdzinās Merkurs (komunikācija, saskarsme, transports, dokumentācija), Marss (bizness, uzņēmība, aktivitāte) un Saturns (ilgtermiņš, stabilitāte), jaucot šo sfēru ierastās robežas,» skaidro Baņķis.

Ref: 103.000.103.385


Pievienot komentāru

  1. pūce teica:

    izskatās, ka turpināsies šogad iesāktais, cerams, ka trakāk nebūs.

Rimšēviča lietā viens no iesaistītajiem sācis liecināt

Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča kukuļošanas krimināllietā viens no apsūdzētajiem pēc apsūdzības izsniegšanas ir mainījis taktiku un sācis liecināt, informē Ģenerālprokuratūra. Lietā apsūdzēts Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons, taču prokuratūra neatklāj, kurš apsūdzētais liecina.

Vāc parakstus Ušakova atbrīvošanai no amata; mērs sasauc ārkārtas sēdi

Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcija piektdien, 14.decembrī, vērsusies pie opozīcijas kolēģiem ar aicinājumu parakstīt pieprasījumu sasaukt domes ārkārtas sēdi, lai lemtu par priekšsēdētāja Nila Ušakova atbrīvošanu no ieņemamā amata.

Nākamgad mainīsies minimālā braukšanas maksa atsevišķos reģionālās vietējās nozīmes maršrutu autobusos

Saskaņā ar šī gada 1.jūnijā Sabiedriskā transporta padomes pieņemto lēmumu no nākamā gada 1.janvāra tiek mainīta minimālā braukšanas maksa atsevišķos reģionālajos vietējās nozīmes autobusos Pierīgas un Rīgas teritorijā, kā arī republikas nozīmes pilsētās un reģionālās attīstības centros.

KNAB lūgs apcietināt arī bijušo Rīgas satiksmes vadītāju Bemhenu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki piektdien, 14.decembrī, aizturējuši arī nu jau bijušo pašvaldības SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu. KNAB sankciju par apcietinājuma piemērošanu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa skatīs piektdienas, 14.decembra, pēcpusdienā.

ES britiem piedāvā precizēt, bet ne pārskatīt Brexit vienošanos

Eiropas Savienības galotņu sanāksmē dalībvalstis nav piedāvājušas Lielbritānijas premjerministrei Terēzai Mejai nekādas būtiskas atkāpes no britu izstāšanās nolīguma projekta, kura ratifikācijai, iespējams, trūkst izšķirošā atbalsta britu parlamentā.

Eksperti: Fiskālā konsolidācija nākamgad ir neizbēgama

Jaunajai valdībai tās tuvākajos darbības mēnešos un arī veidojot 2019.gada valsts budžetu būs jāveic fiskālā konsolidācija jeb valsts budžeta ieņēmumu un izdevumu līdzsvarošana. Šādu viedokli Fiskālās disciplīnas padome nosūtījusi Saeimai un Ministru kabinetam saistībā ar Saeimas pieņemtajiem grozījumiem Veselības aprūpes finansēšanas likumā.

JV vēlas vienlīdzīgi sadalīt atbildības jomas valdībā

Jaunā Vienotība piedāvā potenciālajiem partneriem sadalīt atbildības jomas valdībā pēc paritātes principa, proti, katrs pārraudzītu vienādu jomu skaitu, neskatoties uz partijas pārstāvniecības apmēru Saeimā.

Ventspils opozīcija: Latvijas Satversme stāv pāri jebkādiem domes uzskatiem par to, kā jāpārvalda pilsēta

«Lai mēs pilnvērtīgi varētu strādāt, ir jāsaņem informācija un jābūt informētiem. Ja domes darbs tiktu organizēts domes sēdēs un komitejās, tad mums šāda iespēja būtu. Taču, tā kā domes darbs tiek «padzīts apakšā» zem citām institūcijām, šajā gadījumā komisijām, un mums [vairākumam opozīcijas deputātu] tur liegts piedalīties un saņemt dokumentus, tas nozīmē, ka tiek ierobežotas ne tikai mūsu kā deputātu tiesības, bet arī mūsu vēlētāju tiesības. Un tas, manuprāt, ir pats svarīgākais, kas ir pārkāpts,» tā decembra sākumā Administratīvajā tiesā Liepājā Ventspils pilsētas domes pretošanos ieviest proporcionalitātes principu komisijās un citās pakārtotās struktūrās raksturo Ventspils domes opozīcijas deputāts Aivis Landmanis.

Madara Cosmetics stratēģiskais investors iegādājas papildus 17% uzņēmuma akciju

Somijas uzņēmums Oy Transmeri Group Ab par 5,3 miljoniem eiro iegādājies 17% Latvijas kosmētikas ražotāja Madara Cosmetics akciju no Aigara Kesenfelda ģimenes uzņēmuma, nostiprinot pozīcijas kā lielākais ārzemju akcionārs uzņēmumā ar 23% akciju.

Igaunijā ceļ minimālo algu

Igaunijā nolemts minimālo mēnešalgu paaugstināt no 500 uz 540 eiro. Minimālais mēnešalgas jaunais apmērs stāsies spēkā no 2019.gada 1.janvāra, un tas nozīmē arī minimālās stundas likmes celšanu no 2,97 līdz 3,21 eiro pirms nodokļu nomaksas.

ASV prezidents distancējas no personiskā advokāta noziegumiem

Reaģējot uz amerikāņu advokāta Maikla Koena notiesāšanu par priekšvēlēšanu kampaņas noteikumu pārkāpšanu, viņa bijušais klients, šobrīd Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps ir noliedzis, ka būtu saistīts ar advokāta pārkāpumiem.

Šogad ar eParakstu parakstīti vairāk nekā 5,7 miljoni dokumentu

Šogad eParaksts dokumentu parakstīšanai Latvijā lietots vairāk nekā pusmiljonu reižu mēnesī un gada vienpadsmit mēnešos ar eParakstu parakstīti jau 5.7 miljoni dokumentu. eParakstu viedtālrunī sākuši lietot jau vairāk nekā 25 000 cilvēku.

Bīstamajās vietās uzstādītie fotoradari teju par pusi samazinājuši autoavāriju skaitu

Iepriekš bīstamajās vietās, kur uzstādīti stacionārie fotoradari, negadījumu kopskaits ir samazinājies par 47%, bet par 45% – smago ceļu satiksmes negadījumu skaits, liecina statistika.

Strasbūras terorists atrasts un nonāvēts apšaudē ar policiju

Francijas policija ir atradusi un apšaudē neitralizējusi vīrieti, kurš turēts aizdomās par terorakta sarīkošanu Ziemassvētku tirdziņā Strasbūras pilsētā, kur nogalināti divi un ievainoti 12 cilvēki.

JV sāk konsultācijas ar partijām par valdības veidošanu Kariņa vadībā

Jaunā Vienotība, veidojot valdību uzstās uz finanšu ministra amatu, jo tā ir gandrīz svēta lieta, ka Finanšu ministrijas vadība jāuzņemas premjera pārstāvētajai partijai, norāda JV pārstāvis, Saeimas deputāts Ojārs Ēriks Kalniņš.

Problēma ar darbaspēku Baltijas valstīs varētu būt sasniegusi augstāko punktu

Problēma ar darbaspēka pieejamību Baltijā pašlaik varētu būt sasniegusi augstāko punktu, taču jau pēc gada situācija varētu mainīties darba devēju labā, prognozē Lietuvas personālatlases kompānijas Alisa Management Laboratory valdes priekšsēdētāja Alisa Miniotaite.

Autovadītāju ievērībai: Autoceļi apledo valsts centrālajā daļā un Zemgalē

Valsts centrālajā daļā un Zemgalē piektdien, 14.decembrī, vietām veidojas apledojums, apgrūtinot braukšanas apstākļus. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

KNAB izmeklē kukuļošanu trīs Rīgas satiksmes iepirkumos

Kriminālprocess, ko uzsācis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, ir saistīts ar trim pašvaldības uzņēmuma SIA Rīgas satiksme veiktajiem iepirkumiem. Tajā tiek izmeklēta amatpersonu kukuļošana un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšana.

Atkāpusies Rīgas satiksmes valde; pagaidu valdi vadīs Anrijs Matīss

Visi pieci pašvaldības SIA Rīgas satiksme valdes locekļi Leons Bemhens, Emīls Jakrins, Larisa Loskutova, Andrejs Požarnovs un Inese Švekle galvaspilsētas mēram Nilam Ušakovam iesnieguši atlūgumus, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu

Nedēļas nogale gaidāma bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām, bet nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu, un gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies.

Rīgas satiksmes iepirkumu lietā apcietina piecas no sešām aizturētajām personām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētajā lietā par pašvaldības SIA Rīgas satiksme iepirkumiem tiesa drošības līdzekli apcietinājumu piemērojusi piecām no sešām aizturētajām personām, apliecinājis KNAB.

ANO klimata konferencē Guterešs aicina valstis uzupurēties

Polijā notiekošajā ANO klimata pārmaiņu konferencē organizācijas ģenerālsekretārs Antoniu Guterešs aicinājis pasaules valstis iet uz kompromisiem sīvajās savstarpējās sarunās par rīcību, kādu valstīm jāapņemas īstenot, lai cilvēce nepieļautu katastrofālas klimata pārmaiņas jau tuvā nākotnē.

Latvijā vāc parakstus par PVN samazināšanu medikamentiem

Sabiedrības iniciatīvu platformā ManaBalss.lv ir sākta parakstu vākšana ierosinājumam samazināt pievienotās vērtības nodokli medikamentiem 5% apmērā. Minēto priekšlikumu paredzēts iesniegt Saeimā.

Saeima aicina Krieviju pārtraukt provokatīvās darbības pret Ukrainu

Saeima ceturtdien, 13.decembrī, pieņēmusi paziņojumu par atbalsta paušanu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai nedalāmībai saistībā ar Krievijas Federācijas agresiju Azovas jūrā un Kerčas šaurumā.

Apcietināts KNAB aizturētais GKR biedrs, Saskaņas sponsors Krjačeks

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ceturtdien, 13.decembrī, piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu arī uzņēmējam Aleksandram Krjačekam, kuru šonedēļ aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs lietā par pašvaldības SIA Rīgas satiksme iepirkumiem, apstiprināja advokāts Valdis Ulmanis.