bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Ceturtdiena 16.08.2018 | Vārda dienas: Astrīda, Astra
LatviaLatvija

Astrologs: jaunais Pūķa gads būs nemierīgs

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Nākamais Pūķa gads būs nemierīgs, jo arī iepriekš nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli, norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Astrologs teic, ka Ūdens Pūķa gads sāksies 2012.gada 23.janvārī plkst. 9.36 pēc Latvijas laika un ilgs līdz 2013.gada 10.februārim.

«Ūdens Pūķis seno Austrumu tautām simbolizē debesu enerģiju. Ūdens Pūķis rāda, kā kosmiskie likumi iespaido cilvēkus, kas rada daudz niansētu novērojumu, fantāziju un «likteņa pirksta» klātbūtni šāda gada ietvaros. Tas ir mistisks dzīvnieks, kas acīmredzami izceļas pārējo 11 dzīvnieku aplī,» skaidro Baņķis.

Pūķis vienmēr nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli. Daudz spekulāciju izskanējis arī par 2012.gada «pasaules galiem», un sakritība ar šo mistiskā dzīvnieka pārvaldīto gadu tomēr raisot pārdomas. «Ne velti daudzu tautu mitoloģijā vēstīts par pūķi, kas norij Sauli,» piebilst Baņķis.

Pūķa gads nesīs izaicinājumu drosmīgajiem un uzņēmīgajiem. Tas ļaušot piedzīvot spēcīgus garīgus pārdzīvojumus un piedzīvojumus. «Lielisks laiks, lai tiktu vaļā no karmiskajiem un parastajiem parādiem, attīrītos no negācijām. Ikviens notikums vēstīs – audz, attīsties, pārspēj sevi. Tam piemērota gada pirmā puse. Austrumu tautām ir paruna, ka, Pūķim mostoties, jābūt mierīgam, jākontrolē savi instinkti un vēlmes, lai nesaniknotu vēl miegaino zvēru,» uzsver astrologs.

2012.gads esot būtisku pārmaiņu gads, kas cieši saistīts ar iepriekšējo gadu reformām, vilšanos un meklējumiem. Taču gada sākums līdz Jāņiem būšot nestabils un neļaušot kārtīgi «atsperties» jauniem izaicinājumiem.

Prognozes liecinot, ka politiku nākamgad pametīs daudzas personas, atstājot vietu jaunajiem un talantīgākajiem. Šā gada enerģētika necietīs «mīkstmiešus». Parādīsies arī jaunas ideoloģijas spilgti pārstāvji. Tāpat Pūķis uzjundīs neapmierinātību ar sistēmu, tādēļ politiskie mītiņi tikai augs augumā, protesta akcijas sekos viena otrai, bet cilvēki gaidīs jaunas mesijas un dažas arī sagaidīs.

«Pastiprinātās Saules aktivitātes iespaidā sagaidīsim daudz negaidītu pārsteigumu, elektrosistēmu nobrukumu – Pūķis spļaus zilas ugunis. Lielu pārmaiņu priekšā ir arī starptautiskas valstu apvienībās, piemēram, Eiropas Savienība,» klāsta Baņķis.

Saskaņā ar prognozēm 2012.gadā, īpaši otrajā pusgadā, dzimušie bērni skaitīsies ar laimīgu likteni. Bērni būšot paklausīgi, ģimenēm tiek prognozētas atkalapvienošanās, nozīmīga būšot vecvecāku un mazbērnu saikne, bet ilgu laiku neprecētās sievietes varot saņemt precību piedāvājumus. Taču kopumā gads ģimenēm būšot spilgtiem notikumiem, kaislīgiem mīlas stāstiem un «meksikāņu cienīgām ziepju operām,» bagāts.

Darba un karjeras jomā astrologs norāda, ka var tikt izdarīti svarīgi atklājumi vai darbi, kas ļaus izvirzīties citiem priekšgalā, taču konkurenti nesnaudīšot. Kultūras dzīvē varētu tikt sacerēti nozīmīgi skaņdarbi vai radīti citi ievērojami mākslas darbi. Veiksme pavadīšot gan aktierus, gan garīdzniekus, gan ārstus un politiķus.

Savukārt biznesa cilvēki būšot atvērtāki investēt līdzekļus kādos projektos. Taču astrologs norāda, ka biznesa sākšanai nākamā gada pirmais pusgads nebūšot veiksmīgs. Veiksmīgāki būs tie, kuri svarīgas nodarbes sāka jau 2010.gadā, jo šis Truša gads nesis vien līkloču cilpas un nonākšanu vienā un tajā pašā vietā.

«Sākoties Pūķa gadam, daudzi apņēmības pilni metīsies uzņēmējdarbībā. Taču laika periods no 24.janvāra līdz 25.jūnijam jebkurai nopietnai uzņēmējdarbībai ir kā pārkārtošanas, sarežģījumu, meklējumu laiks. Uzņēmējdarbībai varētu teikt ir spieķis riteņos uz ilgu laiku. Kas pacentīsies sevi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā, tam pārmaiņas nākotnē garantētas. Šajā ziņā īpašs ir laika posms no 12.marta līdz 4.aprīlim, kad vienā laika telpā ačgārni jeb retrogrādi līdzinās Merkurs (komunikācija, saskarsme, transports, dokumentācija), Marss (bizness, uzņēmība, aktivitāte) un Saturns (ilgtermiņš, stabilitāte), jaucot šo sfēru ierastās robežas,» skaidro Baņķis.

Ref: 103.000.103.385


Pievienot komentāru

  1. pūce teica:

    izskatās, ka turpināsies šogad iesāktais, cerams, ka trakāk nebūs.

50 dienas līdz Saeimas vēlēšanām: 2 336 iedzīvotājiem beigsies pases derīguma termiņš

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde aicina balsstiesīgos Latvijas iedzīvotājus pirms 13.Saeimas vēlēšanām 6.oktobrī laikus pārbaudīt, vai vēlēšanu dienā būs derīga pase. Pēc PMLP datiem no septembra līdz vēlēšanu dienai pases derīguma termiņš beigsies 2 336 Latvijas pilsoņiem.

Jau 30.augustā atklās lielveikalu IKEA; darbinieku meklējumi turpinās

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA pirmais veikals Latvijā savu darbību sāks 30.augustā, tomēr uzņēmums joprojām meklē darbiniekus.

Liedz Čakšai par gadu pagarināt veselības pakalpojumu apmaksas kritēriju izstrādi

Koalīcija ir noraidījusi Veselības ministrijas lūgumu par gadu pagarināt likumprojekta izstrādi, kas noteiks kritērijus medicīnas pakalpojumu iekļaušanai valsts apmaksājamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstā, sacīja Ministru prezidenta Māra Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Valsts kontrole vēlas iegūt papildu līdzekļus ieguldīšanai darbiniekos

Valsts kontrole nākamā gada budžetā vēlas iegūt papildu līdzekļus ieguldīšanai darbiniekos, Latvijas Radio norāda Valsts kontroles vadītāja Elita Krūmiņa.

Eurostat: Latvijā janvārī–jūnijā starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā šā gada pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums, liecina ceturtdien, 16.augustā, publiskotie ES statistikas pārvaldes Eurostat dati.

Gandrīz puse bērnu pērn piedzimuši māmiņām ar augstāko izglītību

Latvijā pērn piedzima 20 828 bērni. Gandrīz pusei jeb 9 703 bērnu mātēm bija augstākā izglītība. 7 229 jeb 34,7% jaundzimušo mātēm bija vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība un 2 775 jeb 13,3% – pamatizglītība vai zemāka izglītība.

Apdrošinātāju parakstīto prēmiju apmērs 1.pusgadā Latvijā pieaudzis par 18,6%

Apdrošināšanas sabiedrības šogad pirmajā pusgadā Latvijā kopumā bruto prēmijās parakstījušas 255,763 miljonus eiro, kas ir par 18,6% vairāk nekā 2017.gada attiecīgajā periodā, savukārt izmaksāto atlīdzību apmērs audzis divas reizes lēnāk – par 9,1%, sasniedzot 145,277 miljonus eiro, liecina Latvijas Apdrošinātāju asociācijas apkopotie dati.

Latvijas krājbankas administrators jūlijā atguvis 224 800 eiro

Likvidējamās Latvijas krājbankas administrators šogad jūlijā atguvis 224 834 eiro, kas ir 4,6 reizes mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētais pārskats.

Lancmanis: Rundāles pils muzejs turpmāk jāvada ar līdzšinējiem uzstādījumiem

Rundāles pils muzejs turpmākajos gados jāvada līdzīgi jau pašlaik izvirzītiem uzstādījumiem un ideāliem, pauž ilggadējais muzeja vadītājs Imants Lancmanis, kurš šī gada nogalē atstās amatu, lai dotos pensijā.

Veiktas izmaiņas SIA LDz Infrastruktūra valdē

SIA LDz Infrastruktūra dalībnieku sapulce ir veikusi izmaiņas uzņēmuma valdē, līdzās valdes priekšsēdētājam Jānim Ceicānam apstiprinot jaunu valdes locekli – VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Nekustamā īpašuma direkcijas Nodrošinājuma daļas vadītāju Arti Bērziņu, ziņo LDz pārstāve Ella Pētermane.

Noteiktas Zvaigžņu reitinga labākās skolas

2018.gada Zvaigžņu reitinga augšgalā starp lielajām skolām nemainīgi ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, otro vietu ieņem Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, savukārt trešo vietu ieņem Rīgas Valsts 2.ģimnāzija. Mazo skolu reitingā pirmo vietu ieņem RTU inženierzinātņu vidusskola, otro vietu – Tukuma novada Zemgales vidusskola, un trešo vietu – PIKC NMV Rīgas Doma kora skola.

ABLV Bank aktīvi jūlijā atgūti 21,052 miljonu eiro apmērā

Likvidējamās ABLV Bank likvidatori jūlijā atguvuši aktīvus 21,052 miljonu eiro apmērā. Tostarp no izsniegtajiem kredītiem atgūti 11,602 miljoni eiro, no atgūtajiem/pārdotajiem vērtspapīriem – 7,644 miljoni eiro, no aizdevumiem kredītiestādēm – 1,792 miljoni eiro, bet no kustamās un citas mantas pārdošanas – 14 tūkstoši eiro.

CVK saņēmusi informāciju par vairāku kandidātu iespējamo neatbilstību likumam

Centrālā vēlēšanu komisija saņēmusi informāciju par vairāku deputāta amata kandidātu iespējamo neatbilstību Saeimas vēlēšanu likuma nosacījumiem, vēsta CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars.

Bažas par Turcijas krīzi gremdē pasaules akciju tirgus

Pasaules biržas trešdien, 15.augustā, saruka akciju cenas, atjaunojoties bažām par Turcijas kržies ietekmi un investoriem cenšoties atbrīvoties no riskantākajiem aktīviem.

Kučinskim pārmet par kavēšanos; «dod mājienus» Čakšas demisijai

Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs prasa Ministru prezidentam Mārim Kučinskim skaidrot, kāpēc Saeimā vēl nav iesniegts likumprojekts par kritērijiem medicīnas pakalpojumu iekļaušanai valsts apmaksājamo veselības pakalpojumu klāstā.

Politiski represētajiem plāno piešķirt 100 eiro atbalstu, tam atvēlot 1,28 miljonus

Politiski represētajiem valsts simtgadē plāno piešķirt vienreizēju 100 eiro atbalstu, informē Ministru prezidenta Māra Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Onkologs: Marihuāna medicīnā var noderēt, bet Latvijai līdz tam vēl «jāpaaugas»

Marihuāna medicīnā var būt noderīga, tomēr, lai to legalizētu ārstnieciskām vajadzībām, Latvijas sabiedrībai vēl «nedaudz jāpaaugas», savu personīgo viedokli pauda Latvijas Onkologu asociācijas vadītājs Jānis Eglītis.

ĀCM konstatēts četrām mājas cūkām Saldus novada Zaņas pagastā; Druvas Unguros notiek slimības cēloņa meklējumi

Āfrikas cūku mēris konstatēts Saldus novada Zaņas pagasta Zemgaļos. Slimība uzliesmojusi saimniecībā ar četrām mājas cūkām. Tikmēr nevar izslēgt, ka ĀCM vīruss tā skartajā Saldus novada SIA Druvas Unguri cūku novietnē nonācis ar zāģu skaidām vai autotransportu, informē Pārtikas un veterinārā dienesta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.

Bojāgājušo skaits Dženovā pieaudzis līdz 42

Bojāgājušo skaits, kas zaudējuši dzīvību Dženovā, sabrūkot autostrādes tiltam, pieaudzis līdz 42, vēsta Dženovas virsprokurors Frančesko Kodzi.

Lietuvā ieklāta simboliska sliede Mažeiķu–Reņģes dzelzceļa posmā

Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmuma Lietuvos geležinkeliai ģenerāldirektors Mants Bartuška un Polijas naftas koncerna Orlen vadītājs Daniels Obajteks otrdien ieklāja simbolisku sliedi atjaunojamajā dzelzceļa posmā starp uzņēmumam Orlen Lietuva piederošo Mažeiķu naftas pārstrādes rūpnīcu Lietuvā un Reņģi Latvijā, kas tika izjaukts pirms desmit gadiem, kā arī parakstīja vienošanos par abu kompāniju sadarbību.

Nodarbināto skaits Latvijā gada laikā pieaudzis par 17,9 tūkstošiem

Latvijā 2018.gada 2.ceturksnī bija nodarbināti 909,6 tūkstoši jeb 64,4 % iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes Darbaspēka apsekojuma rezultāti. 

Bezdarba līmenis Latvijā šī gada otrajā ceturksnī samazinājies līdz 7,7%

Bezdarba līmenis Latvijā šī gada 2.ceturksnī bija 7,7%. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, bezdarba līmenis ir samazinājies par 0,5 procentpunktiem, bet gada laikā – par 1,2 procentpunktiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes Darbaspēka apsekojuma rezultāti. 

Sēdē beidzot ir deputātu kvorums – otrajā lasījumā atbalsta stingrākus noteikumus «ātrajiem» kredītiem

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti otrdien, 14.augustā, otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. Likumprojekts paredz, ka patērētājam noteiktās kredīta kopējās izmaksas, kas pārsniedz 0,07 procentus dienā no kredīta summas, uzskatāmas par nesamērīgām un nav atbilstošas godīgai darījumu praksei.

Vairāk saules IT speciālists atbrīvots pret 20'000 eiro drošības naudu

Restorānu tīkla Vairāk saules IT speciālistam Edgaram Štrombergam, kurš nesen tika atbrīvots no apcietinājuma, tiesa piemērojusi 20 000 eiro drošības naudu, norāda Štromberga advokāts Mareks Halturins.

Noord Natie attīsta jaunu biznesa nišu – piesaista Ventspilij kruīza kuģus

Ventspils ostā jau šīs nedēļas nogalē ienāks pirmais no SIA Noord Natie Ventspils Terminals piesaistītajiem kruīza kuģiem. NNVT uzsver, ka kruīzu biznesa kā jaunā produkta attīstīšana veicinās tūrisma attīstību pilsētā un reģionā, sekmēs pienesumu ekonomiskās attīstības jomā un papaaugstinās NNVT termināla un pilsētas atpazīstamību plašākā mērogā.