ASV no cīņas ar Trampu izstājas pēdējais republikāņu sāncensis

ASV Ohaio štata gubernators Džons Kasičs

Amerikas Savienotajās Valstīs no cīņas par Republikāņu partijas kandidatūru prezidenta vēlēšanām izstājies pēdējais pretrunīgi vērtētā Donalda Trampa (Donald Trump) sāncensis Džons Kasičs (John Kasich).

«Šodien, izbeidzot savu kampaņu, esmu atguvis ticību, dziļāku ticību tam, ka tas Kungs man norādīs turpmāko ceļu, kur iet,» tā 4.maijā izteicies Ohaio štata gubernators Kasičs, kurš lielāko Republikāņu partijas delegātu atbalstu kandidēšanai vēlēšanās saņēmis tikai savā pavalstī.

Ņujorkas uzņēmēju un politiķi Trampu partijas delegāti nominēšanai atbalstījuši 28 štatos, kaut arī viņš bieži nācis klajā ar aizskarošiem izteicieniem, piemēram, ka meksikāņi ir izvarotāji un noziedznieki, ziņo BBC.

2016.gada 8.novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās Tramps, visticamāk, mērosies spēkiem ar Hilariju Klintoni (Hillary Clinton) no Demokrātiskās partijas. Jāatzīmē, ka vairāki vadošie Republikāņu partijas politiķi norādījuši, ka vēlēšanās balsos nevis par Donaldu Trampu no pašu partijas, bet par Klintoni no demokrātu nometnes.

Ref: 111.111.103.3448

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas