«ASV nākotne ir degoši spoža,» uzrunā par stāvokli valstī saka Tramps

ASV prezidents Donalds Tramps

ASV prezidents Donalds Tramps (Donald Tramp) ir uzstājies ASV Kongresā ar gada uzrunu par stāvokli valstī, izceļot viņa prezidentūras sasniegumus ekonomikā un ārpolitikā. Kongresa apakšpalātas spīkere savukārt demonstratīvi saplēsusi viņa runu, vēsta ziņu aģentūra AP.

Otrdien, 4.februārī, uzrunājot ASV Kongresu, kur ar asām viedokļu atšķirībām starp Republikāņu partiju un Demokrātisko partiju norisinās viņa impīčmenta tiesa, Donalds Tramps paudis gandarījumu par viņa līdzšinējos valdīšanas gados sasniegto un paudis gatavību vadīt ASV valdību vēl vienu amata termiņu.

«Amerikas ienaidnieki bēg, Amerikas bagātība aug un Amerikas nākotne ir degoši spoža. (..) Vien trijos īsos gados mēs esam satriekuši amerikāņu lejupslīdes mentalitāti un esam noraidījuši to, ka Amerikas liktenis būtu darbības samazināšana. Mēs virzāmies uz priekšu gaitā, kādu vēl pirms neilga laika nevarēja iedomāties, un atpakaļ mēs nedosimies nekad,» sacījis ASV prezidents.

Trampa partijas biedri, republikāņu likumdevēji, uzrunu uztvēruši ar sajūsmu, un skandējuši frāzi «vēl četrus gadus» saistībā ar rudenī gaidāmām ASV prezidenta vēlēšanām.

Pretējās domās bijusi Kongresa Pārstāvju palātas priekšsēdētāja Nensija Pelosija (Nancy Pelosi). Viņa, stāvot auditorijas priekšā, ASV prezidentam aiz muguras, saplēsusi lapas ar Trampa uzrunu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas