ASV operatores nošaušana nebija viena cilvēka kļūda, vērtē filmas rekvizitore

ASV policijai turpinot izmeklēt gadījumu, kad aktieris Aleks Boldwins (Alec Baldwin) kinofilmas uzņemšanas laikā netīšām nošāvis galveno operatori, filmas rekvizitore norādījusi, ka nelaimē nav bijis vainīgs viens cilvēks, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Pagājušajā nedēļā vesterna Rūsa (Rust – angļu val.) filmēšanas laikā Ņūmeksikas štatā, ASV Boldvins izšāvis no neīsta šaujamieroča un nonāvējis galveno operatori Halinu Hatčinsu (Halyna Hutchins) un ievainojis filmas režisoru. Filmēšanas komandā rekvizitores pienākumus pildījusi Megija Gola (Maggie Goll), kura nodarbojas ar rekvizītu izgatavošanu un ir sertificēta pirotehniķe.

Lasiet arī: ASV vesterna filmēšanā nošauj operatori

Gola intervijā atklājusi, ka iepriekš sūdzējusies par filmas režisora asistentu Deivu Holsu (Dave Halls), kurš liktenīgajā brīdī, pagājušajā nedēļā pasniedzis aktierim ieroča atveidojumu. Rekvizitore norādījusi, ka 2019.gadā iesniegusi sūdzību televīzijas seriāla Tumsā (Into the Dark – angļu val.) producentiem, lai vērstu uzmanību uz to, ka Holss tolaik nav ievērojis drošības prasības attiecībā uz ieroču un pirotehnikas lietošanu.

Pats Rūsas režisora asistents nav medijiem komentējis notikušo nonāvēšanu aiz neuzmanības. Noziegumā pagaidām nevienam no iesaistītajiem nav izvirzītas apsūdzības.

Kā vēsta The Guardian, rekvizitore intevijā arī sacījusi: «Šī situācija nav par Deivu Holsu. (..) Tā nekādā gadījumā nav viena cilvēka vaina. Tā ir lielāka saruna par drošību filmēšanas laukumā un to, ko mēs mēģinām sasniegt ar šo kultūru.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas