ASV 100 000 upuru, Dienvidkoreja apsver stingrāku distancēšanos

COVID-19 pandēmijai turpinot vērsties plašumā, pasaulē lielākais upuru skaits ir ASV, proti, 100 442 mirušie. Dienvidkorejā atkārtoti pastiprinājusies slimības izplatība un tiek apsvērta jaunu ierobežojumu ieviešana, raksta britu ziņu portāls The Guardian.

ASV Džonsa Hopkinsa Universitāte, kas apkopo ASV datus par iedzīvotājiem, kuri inficējušies ar jauno koronavīrusu vai miruši no tā komplikācijām, vēsta, ka valstī no pandēmijas sākuma līdz ceturtdienai, 28.maijam, slimība prasījusi 100 442 dzīvības (1 699 933 inficētie).

Tas ar lielu pārsvaru ir lielākais upuru skaits pasaulē, kur apstiprināto COVID-19 nāves gadījumu kopskaits ir 350 212, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Dienvidkorejā, kur šopavasar salīdzinoši veiksmīgi izdevās apturēt jaunā koronavīrusa pirmo vilni, ceturtdien apstiprināti 79 jauni inficēšanās gadījumi.

Tas ir lielākais pieaugums Dienvidkorejā vienas dienas griezumā pēdējo 53 dienu laikā. Tā kā vairums jauno inficēšanās gadījumu konstatēti galvaspilsētā Seulā un tās tuvējā reģionā, kur dzīvo vairāk nekā 20 miljoni cilvēku, valdība ir aicinājusi iedzīvotājus izvairīties no pulcēšanās un strādājošos doties mājās, ja tie jūtas neveseli, raksta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas