ASV vesterna filmēšanā nošauj operatori

ASV notikusi nelaime kinofilmas uzņemšanas laukumā. Pazīstamais Holivudas aktieris Aleks Boldvins (Alec Baldwin) izšāvis no filmas rekvizīta, pistoles, nonāvējot galveno operatori un ievainojot režisoru, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Nelaimes gadījums noticis ceturtdien, 21.oktobrī, Ņūmeksikas štata Bonanzakrīkas kino pilsētiņā, brīdī, kad tur notikusi vesterna žanra mākslas filmas Rūsa (Rust – angļu val.) filmēšana.

«Šerifa iecirknis apstiprina, ka Rūsas filmēšanas vietā sašautas divas personas,» teikts Santafe šerifa iecirkņa paziņojumā. «42 gadus vecā Heilina Hatčinsa (Halyna Hutchins), galvenā operatore, un 48 gadus vecais Džoels Souza (Joel Souza), režisors, tikuši sašauti, kad no rekvizītu šaujamieroča izšāvis 68 gadus vecais Aleks Boldvins, producents un aktieris.»

Lasiet arī: Ālandu salas atzīmē 100 gadus kopš novērstā Somijas-Zviedrijas konflikta

Hatčinsa ar helikopteri nogādāta slimnīcā, kur mediķi konstatējuši viņas nāvi. Režisors Souza arī nogādāts slimnīcā, kur tiek ārstēts no gūtajiem ievainojumiem. «Izmeklēšana ir uzsākta un turpinās. Saistībā ar šo incidentu nav izvirzītas apsūdzības,» pavēstījuši Santafe pilsētas policisti, kā ziņo The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas