ASV vēstniecība Latvijai dāvina 27 500 medicīniskos izolācijas tērpus

ASV vēstnieks Latvijā Džons Kārvails (John Carwile) Latvijas valdībai pasniedza individuālo aizsardzības līdzekļu dāvinājumu – 14 000 medicīniskos izolācijas tērpus un 13 500 kombinezonus, BNN informē Aizsardzības ministrijā.

Dāvināto individuālo aizsardzības līdzekļu kopējā vērtība ir aptuveni 135 000 ASV dolāru. COVID-19 globālās pandēmijas ietekmē, tieši šo individuālo aizsardzības līdzekļu iegāde ir izaicinājums visās valstīs, atzīmē ministrijā.

«Globālās pandēmijas radītajos apstākļos sabiedroto sniegtais atbalsts ir būtisks, un mēs to ļoti augstu novērtējam. Šis dāvinājums ir kārtējais apliecinājums labajām attiecībām ar vienu no mūsu ciešākajiem stratēģiskajiem partneriem – ASV,» pauž aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Lasiet arī: Paziņo par otrās COVID-19 vakcīnas 95% sākotnējo iedarbīgumu

ASV vēstniecības Aizsardzības sadarbības birojs Civilās sadarbības programmas ietvaros sadarbojas arī ar citām valsts iestādēm, tostarp Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, reģionālajām pašvaldībām, skolām, pansionātiem, un bērnu namiem. Kopš 2007.gada ASV vēstniecības Aizsardzības sadarbības birojs ir realizējis vairāk nekā 47 sadarbības projektus, kuru kopējais finansējums ir aptuveni 11 miljoni ASV dolāru. Projektu realizēšanai tiek piesaistīti Latvijas uzņēmumi, tādējādi veidojot tiešu ieguldījumu Latvijas ekonomikā.

Tāpat ASV vēstniecības Aizsardzības ministrijas sadarbības birojs Latvijas valsts pārvaldes iestādēm iepriekš ziedoja arī sejas maskas 75 000 dolāru apmērā, dezinfekcijas līdzekļus, sejas vairogus un medicīnas cimdus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas