Atbalsta Kossoviča virzīšanu kā APP Rīgas domes kopīgās frakcijas priekšsēdētāju

APP saraksta līderi Antoņina Ņenaševa, Mārtiņš Kossovičs un Viesturs Zeps

Partijas Progresīvie valde otrdien, 8.septembrī, atbalstījusi valdes locekļa un Rīgas nodaļas vadītāja Mārtiņa Kossoviča (APP) virzīšanu partiju apvienības Attīstībai/Par! un Progresīvie (APP) Rīgas domes kopīgās frakcijas priekšsēdētāja amatam, pēc otrdien notikušās valdes sēdes pauda jaunievēlētais domes deputāts.

Kossovičs klāstīja, ka ir saņemts valdes atbalsts, taču partija vēloties būt korekta un juridiski šāds lēmums vēl nav noformulēts, jo domes vēlēšanu rezultāti ir apstrīdēti.

Tāpat politiskā spēka valde atbalstījusi Progresīvo valdes locekļa Viestura Kleinberga (APP) kandidatūras virzīšanu Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas vadībai, Progresīvo līdzpriekšsēdētāja Edmunda Cepurīša (APP) virzīšanu Mājokļu un vides komitejas vadītājam amatam un Ivetas Ratinīkas (APP) kandidatūru Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja amatam. Pēc Kossoviča teiktā, kandidāti atbalstu guvuši, jo katrs no politiķiem esot savas jomas eksperts.

Lasiet arī: Rīgas satiksme cels prasību pret bijušajiem valdes locekļiem vismaz 1,5 miljonu apmērā

Sēdē apspriesta arī nedēļas nogalē plānotā partijas kongresa norise. «Uzvaru Rīgas domes vēlēšanās vēlamies nosvinēt ar skatu uz reģioniem, jo nākamgad gaidāmas pašvaldību vēlēšanas,» komentēja partijas valdes loceklis, kura pārstāvētais politiskais spēks progresīvās idejas vēloties iedzīvināt arī novados.

Jau ziņots, ka četriem Rīgas domes jaunajā sasaukumā ievēlētajiem spēkiem izdevies vienoties par koalīcijas izveidi.

Trešajā individuālo sarunu piegājienā APP kopīgā saraksta politiķi panāca vienošanos ar partiju apvienības Jaunā vienotība, Jaunās konservatīvās partijas un Nacionālās apvienības/Latvijas Reģionu apvienības pārstāvjiem par koalīcijas veidošanu, kā arī atbildības jomu sadali.

APP tiks pie mēra krēsla, ko ieņems bijušais Saeimas deputāts Mārtiņš Staķis.

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas vadībai tiks virzīta Kleinberga kandidatūra, Mājokļu un vides komitejas vadītājam amatam – Cepurītis, bet Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja amatam – Ratinīka.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas