Atklāta provokācija pret AS Ventbunkers; arestēts uzņēmuma valdes loceklis

Vakar vakarā veikta atklāta provokācija pret AS Ventbunkers un tās vadību, ar safabricētu pamatojumu arestējot uzņēmuma valdes locekli Alvi Hāzi.

Aizturēšana veikta brīdī, kad A. Hāze tikās ar skandalozās apsardzes firmas TM Security pārstāvi Mareku Varneli, lai pārrunātu iespējas kādā veidā šī kompānija mierīgā ceļā varētu atkāpties no Ventbunkers biroja telpām Ventspilī. Šī apsardzes firma jau vairākus mēnešus pretlikumīgi neielaiž birojā uzņēmuma valdi, BNN noskaidroja uzņēmumā.

M. Varnelis pēdējā laikā meklēja iespēju satikties ar Ventbunkers valdi, apgalvojot, ka viņa vadītā kompānija vairs nesaņem naudu par pakalpojumiem no klientiem (mazākuma akcionāru cilvēkiem u.c. pastarpinātajiem klientiem). Cerībā rast mierīgu risinājumu situācijai ap Ventbunkers biroju Ventspilī, valde galu galā nolēma tikties ar TM Security pārstāvi.

Kad tikšanās beidzot notika, policija arestēja A. Hāzi brīdī, kad M. Varnelis negaidīti pasniedza A. Hāzem aploksni ar nezināmu saturu, apgalvojot, ka tajā esot dokumenti. Šobrīd ir noskaidrots, ka TM Security pārstāvis ir uzrakstījis iesniegumu, ar apmelojošu apgalvojumu, ka A. Hāze esot centies no TM Security izspiest naudu.

“Tādējādi uz atklāti safabricētiem faktiem ir noticis uzbrukums un provokācija pret AS Ventbunkers ar tiešu policijas līdzdalību. Vairāk nekā dīvaina ir Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 1. nodaļas līdzdalība šajā „pasākumā”, jo ikdienā šis birojs nodarbojas ar laupīšanu izmeklēšanu. Nav saprotams, kāpēc pēkšņi šis birojs nodarbojas ar safabricētu izspiešanas lietu,” teikts Ventbunkers paziņojumā presē.

Visas šīs darbības ir vērtējamas kā mēģinājums diskreditēt Ventbunkers darbību, jo kompānija apliecinājusi vēlmi kļūt par caurspīdīgu uzņēmumu, ar ko ir nemierā grupa mazākuma akcionāru.

AS Ventbunkers atgādina, ka TM Security jau vairākus mēnešus ir okupējusi Ventbunkers biroju Ventspilī (neielaižot birojā uzņēmuma vadību) un darbojas Ventbunkers mazākuma akcionāru pakļautībā esošo cilvēku uzdevumā.

AS Ventbunkers iesniegs savas pretprasības policijā par nepatiesas informācijas sniegšanu un apmelošanu. Vienlaikus AS Ventbunkers aicina Iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci rūpīgi izmeklēt pēdējos notikumus un policijas nozīmi tajos, jo ministre jau iepriekš izrādījusi interesi par policijas lomu Ventspils tranzītbiznesa konfliktā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas