Atmaskots kārtējais Putina varoņdarbs?

Vladimirs Putins un viņa līdaka.

Krievijas prezidenta noķertās līdakas svars neesot pārspīlēts – Vladimira Putina pārstāvis šādi centies atspēkot makšķernieku sabiedrības šaubas par lomu, ko amatpersona noķērusi nesenā makšķerēšanas izbraukumā uz Sibīriju.

Kremļa pagājušajā nedēļā izplatītajos fotoattēlos apgalvots, ka Putins noķēris gandrīz 21 kg smagu līdaku – zivs svars pārsniedzis Latvijas (19,5 kg) un citu valstu rekordus.

Pēc materiālu publicēšanas pieredzējuši krievu makšķernieki internetā ievietojuši fotoattēlus ar pašu noķertām līdakām, apšaubot Putina līdakas svaru, kas neatbilstot tās lielumam. Viņuprāt, Krievijas prezidenta noķertās zivs svars nepārsniedz 11 kg, vēsta The Telegraph.

Kopš stāšanās amatā 2000.gadā Putins bieži centies veidot savu tēlu, fotografējoties veikdams dažādās «īstu vīru» nodarbes kā, piemēram, kailām krūtīm jādams zirga mugurā vai šaujot tīģerim ar trankvilizatoru.

Šai saistībā viņš bieži apsmaidīts un kariķēts, īpaši tad, kad atklājies, ka viņa sasniegumus apzināti pārspīlējis preses dienests.

Tā 2011.gadā Putins Melnās jūras dibenā «atrada» sengrieķu traukus. Kremlis pēcāk atzina, ka arheoloģiskie atradumi tur iepriekš novietoti, lai viņš tos varētu atrast.

Ref: 111.111.103.234

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas