Atsevišķos ceļu posmos Latvijā turpinās būvdarbi

Lai arī ar ne tik vērienīgi, kā vasaras sezonā, bet joprojām uz Latvijas valsts ceļiem norisinās būvdarbi, ar ko jārēķinās arī autovadītājiem.

Joprojām saglabājas satiksmes ierobežojumi uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Lielupes tilta, pār kuru satiksme tiek nodrošināta pa pagaidu tiltu un tiek regulēta ar luksoforiem. Remontdarbu posms ir līdz krustojumam ar Tukuma – Jelgavas ceļu. Pārējie darbi uz Liepājas šosejas ir pabeigti, tajā skaitā dzelzceļa pārvads, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Nozīmīgākie ierobežojumi saglabājas uz Liepājas – Rucavas ceļa (A11). Lai šķērsotu šo 24 km garo remontposmu ir jārēķinās ar papildus 45 minūtēm, jo aktīvi ir septiņi līdz astoņi luksoforu posmi. Satiksmes ierobežojumi saglabājas arī aiz Salacgrīvas Ainažu virzienā, pie Garkalnes uz Siguldas šosejas, divos posmos uz Daugavpils šosejas un uz citiem valsts autoceļiem.

Vairākos būvobjektos darbi ir apturēti līdz nākamajai būvdarbu sezonai, piemēram, uz Valmieras šosejas (A3) Pārgaujas novadā, Rēzeknes novadā uz autoceļa Jēkabpils – Rēzekne – Ludza (A12) un citviet. Pirms darbi tiek pārtraukti, šajos objektos tiek nodrošināti tādi braukšanas apstākļi, lai pēc iespējas mazāk apgrūtinātu satiksmes plūsmu. Tiek noteikts maksimālā atļautā ātruma ierobežojums, bet luksofori praktiski visos šajos posmos ir noņemti.

Uz ziemas laiku pārtraukto ceļu remontdarbu posmu uzturēšana tiek nodrošināta līdzvērtīgi šim pašam ceļam ārpus būvobjekta.

Ref: 102.000.102.11152

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas