Sākums Atslēgvārdi 1.septembris

Atslēgvārds: 1.septembris

Skolēns bez veikta testa saņem negatīvu rezultātu; VM risina radušos problēmu

Pagājušās nedēļas nogalē vairākus vecākus pārsteidza e-pastā saņemts ziņojums par to, ka viņu bērniem ir negatīvs Covid-19 tests. Lai gan sākotnēji var šķist, ka...

Vēl pāris dienu var gaidīt +20 grādu siltumu

Pēdējās augusta dienās laiks būs samērā silts, vietām gaiss iesils līdz +20…+21 grādam (pēc Celsija), savukārt nedēļas otrajā pusē pakāpeniski kļūs vēsāks, tāpat gaidāmas...

BNN nedēļas apkopojums: Rīgas restarts. «Dāvana» Lukašenko. Kāpostu tīteņi

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Baltkrievija, Reklāmām nē, Kāpostu tīteņiZinības klātienēRīgas dome un Kritums.

Bildēs: Zinību diena vīrusa zīmē no Ķīnas līdz Beļģijai

Daudzviet Eiropā un citviet pasaulē 1.septembrī sākas jaunais mācību gads skolās. BNN apkopoja fotožurnālistu iespaidus par svarīgās, bet šogad ar pastiprinātu piesardzību atzīmētās Zinību dienas svinības no Briseles, līdz Minskai, līdz Ķīnai.

Šogad durvis ver 677 izglītības iestādes, skolas solos sēžoties 215 000 skolēnu

Šajā mācību gadā Latvijā skolēniem durvis vērs 677 izglītības iestādes, no tām 291 ir pašvaldību dibinātās vidusskolas un ģimnāzijas, 236 – pamatskolas, 43 – sākumskolas un 44 – speciālās izglītības iestādes, kā arī 63 privātās izglītības iestādes.

IZM no skolām gaida plānus mācību procesa organizēšanai

«Uzticēsimies skolām, un laika gaitā skatīsimies, kas nedarbojas,» pauda ministre, uzsverot, ka attiecīgi tiks lemts, vai vajadzīgs vienots regulējums labās prakses pārņemšanai skolās vai pašvaldībās, kur konstatētas nepilnības.

Jaunais mācību gads tiek plānots klātienē, nodrošinot drošības pasākumus

Klātienes mācību procesā visos izglītības līmeņos ir jāievēro nepieciešamie drošības pasākumi – jānodrošina savlaicīga informēšana, jāievēro higiēna, personiskā veselības stāvokļa uzraudzība un distancēšanās.

Ziņas