Sākums Atslēgvārdi 18.novembris

Atslēgvārds: 18.novembris

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

«Latvija priekš mums, ap mums un iekš mums! Pats galvenais ir pēdējais, proti — Latvija iekš mums, mūsu sirdīs, mūsu pārliecībā, mūsu ticībā,» reiz sacījis Kārlis Ulmanis.

18.novembra sportiskais izaicinājums Brīvības skrējiens – piedalies un radi svētkus!

Brīvības skrējiens ir aicinājums sabiedrībai attīstīt un veicināt savu fizisko labsajūtu, radot kopības sajūtu un iegūstot pozitīvas emocijas, kopīgi piedaloties skrējienā, izvēloties sev piemērotāko distanci – 3, 5, 10, 15, 21 vai 42 km.

FOTO: Atskats uz 18.novembra svinībām Rīgā

Priekšpēdējā novembra nedēļa Latvijā sākusies ar svinībām – 18.novembrī svinēja 101.gadadienu kopš Latvijas dibināšanas.

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

«Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties,» reiz teicis viens no izcilākajiem latviešu dzejniekiem Imants Ziedonis.

Kā svinēt valsts svētkus dažādās Latvijas pilsētās? 18.novembra pasākumu apskats

Salūti, koncerti, skrējieni un citas aktivitātes Latvijas 101.dzimšanas dienā. Kas notiek dažādās Latvijas pilsētās valsts svētkos, vari izzināt, ielūkojoties BNN 18.novembra maršrutā, kas izvedīs cauri visai Latvijai – no Liepājas līdz par Rēzeknei.

Pētījums: 33% jauniešu nepieciešamības gadījumā būtu gatavi cīnīties par Latviju

Trešā daļa Latvijas jauniešu būtu gatavi bez ilgas domāšanas nepieciešamības gadījumā cīnīties par Latvijas neatkarību un 88% jauniešu sevi uzskata par patriotiem, liecina Biznesa augstskolas Turība aptauja.

Ziņas