bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 15.12.2019 | Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

VM rosina stingri kontrolēt zāļu uzkrājumus, lai novērstu to mākslīgu nepieejamību

Lai pārraudzītu zāļu krājumus valstī, laikus konstatētu zāļu nepieejamības riskus, kā arī novērstu zāļu mākslīgas nepieejamības situācijas, rosina ieviest elektronisku lieltirgotavu krājumu uzskaites sistēmu.

Pieaug atbalsts 7.novembra protesta akcijai pie Saeimas

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības rīcībā esošā informācija liecina, ka strauji pieaug atbalsts 7.novembra protesta akcijai pie Saeimas.

Lielās slimnīcas sauc sevi par caurspīdīgām

Atsaucoties uz publiskajā telpā izskanējušo valdības viedokli par veselības aprūpes sistēmas problēmām, Latvijas Lielo slimnīcu asociācija iebilst pret šādu retoriku.

Ar Nobela prēmiju medicīnā novērtē pētījumus par šūnu un skābekļa mijiedarbību

Kā Nobela prēmijas laureāti medicīnā pirmdien, 7.oktobrī, nosaukti amerikāņu onkoloģijas pētnieki Viljams Keilins jaunākais un Gregs Simenza, kā arī britu ārsts Pīters Retklifs. Tie novērtēti par sasniegumiem šūnu un skābekļa mijiedarbības pētniecībā.

Pētījums: Starp Eiropas valstīm Latvijai otrs zemākais finansējums vēža ārstēšanai

Vēl zemāks finansējums vēža ārstēšanai nekā Latvijā ir tikai Rumānijā, liecina Eiropas Farmaceitisko ražotāju un asociāciju federācijas ziņojums, kurā iekļauti dati par veselībai atvēlētiem līdzekļiem 31 valstī.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!