bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 18.02.2020 | Vārda dienas: Kintija, Kora

Elektrības vidējā cena pagājušajā nedēļā Baltijā samazinājusies par 24%

Elektroenerģijas cena biržā Nord Pool pagājušajā nedēļā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā samazinājās par 24%, informē AS Latvenergo pārstāvji.

EM atceļ Lielmežotnes tiesības pārdot elektroenerģiju obligātā iepirkuma ietvaros

Ekonomikas ministrija atcēlusi SIA Lielmežotne tiesības pārdot elektroenerģiju obligātā iepirkuma ietvaros, prasot atmaksāt visu atbalsta summu.

Elektrības vidējā cena Latvijā samazinājās par 15%

Elektroenerģijas cena biržā Nord Pool pagājušajā nedēļā Latvijā un Igaunijā samazinājās par 15%, informē AS Latvenergo pārstāvji.

Elektrības vidējā cena Latvijā pieaug par 6%

Pagājušajā nedēļā biržā Nord Pool elektroenerģijas cena Latvijā pieauga par 6% – līdz 48,64 eiro par megavatstundu, informē AS Latvenergo pārstāvji.

Latvieši dodas uz Igauniju palīdzēt kaimiņiem atjaunot elektroapgādi

AS Sadales tīkls elektromontieru brigādes ar specializēto tehniku veiks darbus Valgas, Veru, Pelvas apriņķī, kur gaisvadu elektrolīnijas ir kritiskā stāvoklī un iedzīvotājiem jau trīs dienas ir pārtraukta elektroenerģijas piegāde.

Enerģētikas muzejs Andrejsalā - iepazīsti vairāk nekā 80 gadu seno vēsturi

Latvenergo koncerna Enerģētikas muzeja krātuves Andrejsalā rudens un ziemas sezonā aicina apmeklētājus iepazīt enerģētikas nozares mantojumu un vairāk nekā 80 gadu seno vēsturi.

SPRK apstiprina metodikas grozījumus elektrības sadales sistēmas pakalpojumu tarifu samazināšanai

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi metodikas grozījumus elektrības sadales sistēmas pakalpojumu tarifu samazināšanai.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!