bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 09.04.2020 | Vārda dienas: Alla, Valērija, Žubīte

Itālija pagarina karantīnu, novēro lēnāku inficēšanās tempu

Itālijas valdība ir paildzinājusi termiņu valsts mēroga karantīnai līdz Lieldienām, un novērojusi lēnāku epidēmijas izplatīšanās tempu, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Itālijā karantīnas pārkāpšanas naudassods: 5 000 eiro; Vācijā pulcēties atļauts pa pāriem

Itālijā, kas ir COVID-19 vissmagāk skartā valsts ES, ir paaugstināts naudassods par karantīnas ierobežojumu pārkāpšanu. Tikmēr Vācijā iedzīvotājiem liegts pulcēties lielākās grupās par diviem cilvēkiem.

Itālija ievieš pārvietošanās ierobežojumus visā valstī

Valdība Itālijā, kur saslimšana ar koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19 ir apstipri-nāta vairāk nekā 9 000 cilvēkiem, sākot no otrdienas, 10.marta, ieviesusi pārvietošanās ierobežojumus visā valstī.

Lietuvā, sargājoties no koronavīrusa, novēro 5 175 cilvēku veselību

Lietuvā, kur ir apstiprināts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa slimību COVID-19, iestādes novēro veselību 5 175 cilvēkiem, kuri nesen ceļojuši uz vīrusa uzliesmojuma vietām ārvalstīs, ziņo Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Igaunijā koronavīrusa inficēto skaits sasniedz desmit

Igaunijā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusa izraisīto COVID-19. To skaits sasniedzis desmit un vairums saslimušo lidojuši no Bergamo, Itālijā uz Rīgu, ziņo Igaunijas raidsabiedrība ERR.

Itālijā veido Eiropā pirmo kalnu kūrortu bez plastmasas

Itālijas Alpos kāds kalnu slēpošanas kūrorts apņēmies neizmantot ēdiena plastmasas iepakojumu un traukus pēc tam, kad tuvumā esošā ledājā atrasts liels mikroplastmasas piesārņojums. Iecerēts ēdināšanas vietās atteikties no plastmasas maisiņiem un traukiem.

Top 5 Video

    Jaunākie komentāri


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!