bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Sestdiena 04.04.2020 | Vārda dienas: Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalds, Herta, Valda

Apstiprina visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas ieviešanas progresa ziņojumu

Pabriks norāda uz COVID-19 krīzi kā apliecinājumu nepieciešamībai pēc visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas, kur krīzes risināšanai nepieciešama visas valsts sabiedrības iesaiste.

Latvija dara daudz, taču varētu vēl. ANO Sieviešu diskriminācijas izskaušanas komitejas ziņojums

ANO Sieviešu diskriminācijas izskaušanas komiteja pozitīvi novērtē Latvijas likumu iniciatīvas Konvencijas par jebkuras sieviešu diskriminācijas izskaušanu īstenošanai nozīmīgās jomās.

Armijā sākta vērienīga kravas un speciālo loģistikas transportlīdzekļu iegāde

Armijā šogad noslēgsies 120 Unimog kravas automašīnu iegāde, turklāt pērn sākts arī iepirkums par cita veida kravas transportlīdzekļu un speciālo loģistikas transportlīdzekļu iegādi.

Latvija, Igaunija un Somija varētu kopīgi iegādāties bruņu transportlīdzekļus kājnieku pārvadāšanai

Pastāv iespēja, ka Latvija, Igaunija un Somija nākotnē varētu kopīgi iegādāties paaugstinātas mobilitātes bruņu transportlīdzekļus kājnieku pārvadāšanai, izriet no Aizsardzības ministrijas paziņojuma.

Latvija no Zviedrijas uzņēmuma pasūtījusi granātmetējus AT4

Nacionālie bruņotie spēki atkārtoti pasūtījuši Zviedrijas uzņēmuma Saab Dynamics AB ražotos prettanku ieročus AT4 sauszemes spēku prettanku spējas stiprināšanai.

Virsnieku ballē atzīmēs Latvijas armijas un Lāčplēša Kara ordeņa dibināšanas 100.gadadienu

Virsnieku balles tradīcija radusies pagājušā gadsimta divdesmitajos gados. Tā laika prese vēsta, ka tolaik valstī bijušas divas prestižas balles – Virsnieku un Preses balle. Līdz mūsdienām saglabājusies vienīgi Virsnieku balle.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!