bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 07.04.2020 | Vārda dienas: Helmuts, Zina, Zinaīda

Igaunijā vīrusa saslimstības virsotni prognozē ilgstošu un līdzenu

Igaunijas valdības COVID-19 darba grupas locekle, virusoloģe Irja Lutsara prognozējusi, ka jaunā koronavīrusa uzliesmojuma augstākais punkts būs ilgstošs, ziņo Igaunijas raidsabiedrība ERR.

Lielbritānijā hospitalizē ar COVID-19 sirgstošo premjerministru

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons ir ievietots slimnīcā desmit dienas pēc pozitīvu COVID-19 analīžu saņemšanas, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Vācija aicina ES dalībvalstis uzņemt bēgļu bērnus no Grieķijas nometnēm

Vācijas valdība ir izteikusi vēlmi uzņemt un aicinājusi citas ES valstis pievienoties plānam par bēgļu bērnu uzņemšanu no patvēruma meklētāju centriem Grieķijā, raksta vācu raidsabiedrība DW.

Brisele: Grieķija ir ES vairogs migrācijas situācijā uz robežas ar Turciju

Grieķijas-Turcijas robežu, kur robežsargi saskaras ar lielu skaitu robežpārkāpumu, ir apmeklējusi Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Turcijas brīdinājumu ļaut uz ES doties miljoniem migrantu nosoda Vācija

Vācijas kanclere Angela Merkele nosaukusi par nepieņemamu Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana pausto brīdinājumu, ka uz ES dosies vairāki miljoni migrantu, ko līdz šim no tā atturējusi Turcija, ziņo AFP.

Lietuvā pirmais iedzīvotāju skaita pieaugums kopš deviņdesmitajiem

Iedzīvotāju skaits Lietuvā 2019.gadā ir audzis un šādas iedzīvotāju skaita izmaiņas novērotas pirmoreiz kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, vēsta Lietuvas Statistikas pārvalde.

Lībijas karojošās valdības vienojas par pamieru, bet armija atsakās atbalstīt

Ziemeļāfrikas valstī Lībijā karojošie spēki un to atbalstītās divas valdības meklē izlīguma iespējas. Konkurējošās valdības sarunās Maskavā ir parakstījušas pamiera vienošanos. Savu atbalstu tai tomēr liedzis Lībijas Nacionālās Armijas komandieris.

Iestāde: Neatbilstīgā migrācija uz ES zemākajā līmenī kopš 2013.gada

Neatbilstīgā migrācija uz Eiropas Savienību ir būtiski sarukusi un šobrīd ir zemākajā līmenī kopš 2013.gada, tā pavēstījusi ES robežu un krasta apsardzes iestāde Frontex.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!