bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 10.04.2020 | Vārda dienas: Anita, Anitra, Annika, Zīle

Irākā krīt ASV, britu karavīri; ASV uzbrūk Irānas atbalstītiem kaujiniekiem

Irākā, pret ASV spēku bāzi vērstā raķešuzbrukumā ir nonāvēti divi amerikāņu un viens britu karavīrs. ASV veikusi atbildes gaisa uzlidojumu Irānas atbalstītam kaujinieku grupējumam, vēsta BBC.

Saeimas lēmums pagarināt Latvijas misiju Irākā neuzliks par pienākumu tajā piedalīties

Saeimas mandāts Latvijas karavīru misijas Irākā pagarināšanai ir nepieciešams nevis, lai uzliktu pienākumu, bet gan lai piešķirtu likumiskas tiesības šajā misijā piedalīties, informējis aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Mediji: ASV vairojas pārliecība, ka Ukrainas lidmašīnu kļūdas pēc notriekusi Irāna

ASV arvien vairāk sliecas uzskatīt, ka Irāna kļūdas pēc trešdien, 8.janvārī, pie Teherānas notriekusi Ukrainas pasažieru lidmašīnu, medijiem apliecinājušas vairākas ASV amatpersonas.

Irākā dienošos Latvijas karavīrus pārvietos uz Kuveitu

Šāds lēmums pamatots ar vairākiem apsvērumiem – gan drošības dēļ, gan arī ar to, ka patlaban jebkāda veida Irākas spēku apmācības Irākā uz nezināmu laiku ir pārtrauktas.

Irāna apšauda ASV bāzes Irākā; latviešu, lietuvieši karavīri ir drošībā

Atriebjoties ASV par Irānas ģenerāļa nonāvēšanu Irākā, naktī uz trešdienu Irānas Revolucionārā gvarde raidījusi ballistiskās raķetes uz ASV mērķiem Irākā. Latviešu un lietuviešu militārpersonas nav cietušas.

Naftas cenas krītas, investoriem turpinot izsvērt ASV un Irānas saspīlējuma ekonomisko ietekmi

Pasaules akciju tirgos dažādas tendences, bet naftas cenas kritušās, investoriem turpinot izsvērt potenciālo ekonomisko ietekmi, ko varētu radīt saspīlējuma eskalācija starp ASV un Irānu.

Merkele atsaucas Putina ielūgumam uz konfliktu noregulēšanas sarunām Krievijā

Vācijas kanclere Angela Merkele piekritusi drīzumā apmeklēt Krieviju, lai ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu apspriestu drošības situācijas pasliktināšanos Tuvajos Austrumos un Donbasa kara izbeigšanu.

Irākas parlaments prasa ASV spēkiem pamest valsti pēc ģenerāļa nogalināšanas

Irākas parlaments ir nolēmis atsaukt lūgumu starptautisko spēku koalīcijai atrasties valsts teritorijā pēc tam, kad amerikāņu spēki Bagdādē mērķētā uzbrukumā nonāvējuši vadošu Irānas ģenerāli.

Irāna sola bargu atbildi ASV par ģenerāļa nonāvēšanu Irākā

Pēc ASV militāristu īstenota raķešuzlidojuma Irākā, kur nonāvēts ietekmīgs Irānas ģenerālis, Irāna solījusi bargu atbildi ASV. Gaidāms, ka notikušais saasinās attiecības starp Vašingtonu un Teherānu, kas ir saspīlētas jau ilgāku laiku.

Top 5 Video

    Jaunākie komentāri


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!