bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 20.02.2020 | Vārda dienas: Smuidra, Smuidris, Vitauts

Pētījums: Mirstība no koronavīrusa Ķīnā ir 2,3%; visvairāk upuru senioru vidū

Ķīna apjomīgā pētījumā par pašreizējo jaunā koronavīrusa uzliesmojumu valstī secinājusi, ka vidējais mirstības īpatsvars inficēšanās gadījumu vidū ir 2,3%, tā raksta britu raidsabiedrība BBC.

Ķīnā ar koronavīrusu inficējušies 1 700 mediķi, no tiem seši miruši

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa Covid-19 uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 1 483 pēc 116 jaunu nāves gadījumu reģistrēšanas uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē.

Koronavīrusa upuru skaits pārsniedz 1 000; Sji prasa izlēmīgāku rīcību

Jaunā koronavīrusa upuru skaits Ķīnā pārsniedzis 1 000, un Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins aicinājis valstī spert vairāk izlēmīgu soļu infekcijas uzliesmojuma apturēšanai, raksta vācu raidsabiedrība DW.

Koronavīrusa inficēto skaits Ķīnā pārsniedz 30 000

Jaunā koronavīrusa infekciju gadījumu skaits Ķīnā pārsniedzis 30 000 slieksni. Jauni inficēšanās gadījumi konstatēti arī Vācijā, Lielbritānijā un Itālijā, tā, citējot valstu varasiestāžu paziņojumus, vēsta vācu raidsabiedrība Deutsche Welle.

Igaunija aptur tūrisma vīzu izsniegšanu Ķīnas pilsoņiem

Jaunā koronavīrusa dēļ Igaunija ir pārtraukusi tūrisma vīzu izsniegšanu Ķīnas pilsoņiem. No bīstamā vīrusa uzliesmojuma skartās valsts tiek evakuēti igauņu diplomāti, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Amatpersonas: Panikai par koronavīrusa izplatību Latvijā nav pamata

Panikai par koronavīrusa izplatību Latvijā nav pamata un visi atbildīgie dienesti ir sagatavojušies, pēc krīzes vadības padomes sēdes otrdien, 4.februārī, uzsvērušas Latvijas amatpersonas.

ASV un Eiropas biržu indeksi aug, naftas cenas ievērojami krītas

Naftas cenas sarukušas, investoriem pievēršot uzmanību jaunā Ķīnas koronavīrusa izraisītajai veselības krīzei. Šanhajas biržā akciju cenas kritās par gandrīz 8%.

Apturēta pasta sūtījumu piegāde no Latvijas uz Ķīnu

Saistībā ar aviokompāniju atceltajiem vai ierobežotajiem avioreisiem uz koronavīrusa skarto Ķīnu no 4.februāra pasta sūtījumi no Latvijas uz Ķīnu ar Latvijas Pasta un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību vairs netiks piegādāti.

Valstis evakuē pilsoņus no Ķīnas; koronavīrusa inficēto skaits tuvojas 6 000

Ārvalstis organizē pilsoņu evakuāciju no Ķīnas, kur bīstamā koronavīrusa inficēto skaits pārsniedzis to cilvēku skaitu, kuri savulaik sasirga ar smago akūto respiratorisko sindromu.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!