bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 05.04.2020 | Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija

ASV izvirzās vadībā ar pasaulē lielāko COVID-19 inficēto skaitu

ASV ir reģistrēts pasaulē lielākais apstiprināto COVID-19 gadījumu skaits, vīrusa uzliesmojumam apsteidzot Ķīnas oficiālos datus. Ziemeļamerikas valstī ir apstiprināti vairāk nekā 85 000 saslimšanas gadījumu, ziņo amerikāņu ziņu aģentūra AP.

Igaunijas pansionātā konstatē saslimšanas gadījumus ar COVID-19

Igaunijā, pansionātā Sāremā salā apstiprināti divi saslimšanas gadījumi ar COVID-19. Pacienti ir pārvesti uz slimnīcu. Vīrusa infekcijas gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 538, ziņo Igaunijas Veselības pārvalde.

Lietuva paildzina karantīnas periodu līdz 13.aprīlim

Lietuvas valdība ir nolēmusi paildzināt valstī noteikto karantīnu līdz 13.aprīlim, kā arī ieteikt iedzīvotājiem ārpus telpām nēsāt elpceļu maskas un liegt pulcēties grupās lielākās par diviem cilvēkiem, teikts valdības oficiālajā paziņojumā.

Kultūra tiešsaistē. Ko piedāvā skatīties LNKC?

LNKC piedalās Kultūras ministrijas informatīvajā kampaņā #Ēkultūra un aicina iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā virtuāli atskatīties uz pēdējo gadu kopīgo veikumu amatiermākslas jomā, kā arī gūt jaunas zināšanas.

Valstis, kas ir noteikušas ieceļošanas ierobežojumus

Ārlietu ministrija ir apkopojusi valstis, kas noteikušas ieceļošanas ierobežojumus. Aktuālā informācija var mainīties, tāpēc ministrija aicina sekot līdzi jaunumiem.

Pašlaik Latvijas tiesas mutvārdu procesā skatīs tikai atsevišķu kategoriju lietas

Ārkārtējās situācijas laikā tiesās nozīmētās mutvārdu tiesas sēdes notiks tikai lietās, kas saistītas ar nozīmīgu tiesību aizskārumu un objektīvu steidzamību, piemēram, jautājumos, kas saistīti ar brīvības atņemšanu.

airBaltic plāno samazināt darbinieku skaitu par 400 vai vairāk cilvēkiem

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic plāno vēl vairāk samazināt darbinieku skaitu – kopumā uz laiku plānots samazināt darbinieku skaitu par 400 vai vairāk.

Latvijā līdz Lieldienām izsludina ārkārtējo situāciju COVID-19 vīrusa dēļ, nosakot stingrus ierobežojošus pasākumus

Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža līdz šī gada 14.aprīlim ar mērķi šajā laikā ierobežot COVID-19 izplatību.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!