bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 02.04.2020 | Vārda dienas: Irmgarde

Krievijā inficēšanās gadījumu skaits dienas laikā aug par 500

Krievijā strauji audzis inficēšanās temps ar COVID-19. Diennakts laikā līdz otrdienai, 31.martam, klāt nākuši 500 jauni slimības un astoņi nāves gadījumi, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Krievija slēdz sauszemes robežas; kravu transports turpinās

Krievija no pirmdienas, 30.marta, ievieš pagaidu ierobežojumus valsts robežas šķērsošanai, lai valstī mazinātu jaunā koronavīrusa izplatību. Ierobežojumi neattieksies uz kravas furgonu kustību pāri robežai, ziņo Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Krievija aicina atcelt sankcijas, vēršas ANO ar Ķīnu, Ziemeļkoreju

Krievija, kura ir pakļauta ar sankcijām par tās agresiju Ukrainā un Krimas sagrābšanu, ir nākusi klajā ANO ar aicinājumu atcelt sankcijas COVID-19 pandēmijas apstākļos. Aicinājums iesniegts kopā ar citām sankciju skartām valstīm.

Krievijā audzis pieprasījums pēc datorspēlēm

Krievijā, kur koronavīrusa uzliesmojuma dēļ iedzīvotāji ir spiesti strādāt un mācīties no mājām, audzis pieprasījums pēc datorspēlēm un to aprīkojuma, ziņu aģentūra TASS noskaidrojusi tirdzniecības vietās.

Maskavā seniorus aicina pašizolēties līdz aprīļa vidum

Maskavā un Maskavas apgabalā varasiestādes aicinājušas iedzīvotājus vecumā virs 65 gadiem dzīvot mājās, pašizolācijā līdz aprīļa vidum, ziņo Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Krievija atceļ ierobežojumus pirmās nepieciešamības preču importam

Krievijas valdība, sākot no piektdienas, 20.marta, atcēlusi visus līdzšinējos ierobežojumus pirmās nepieciešamības preču importam uz Krieviju, liecina premjerministra Mihaila Mišustina paziņojums.

VDD: Latvijas pašvaldībām turpinot meklēt iespējas pārrobežu sadarbībā ar Krieviju, pastāv būtiski izlūkošanas riski

Šāda veida sadarbības projekti ar Pleskavu VDD redzeslokā nonāca jau 2018.gadā, kad bija ieplānota Krievijā ražotas videonovērošanas tehnikas uzstādīšana kāda Latvijas ezera apkaimē.

Kalniete: Ja Putins vadīs Krieviju līdz 2036.gadam, būs izaugušas divas paaudzes bez izpratnes par demokrātiju

Viņasprāt, šīs paaudzes ne tikai nezina, kā funkcionē demokrātija, bet tām ir «skalotas smadzenes» jau kopš 2008.gada iebrukuma Gruzijā, un it īpaši pēc 2014.gada kara Ukrainā.

Krievijā rosina atcelt prezidenta pilnvaru termiņu ierobežojumu

Krievijas Valsts Domē ierosināts konstitūcijā atcelt prezidenta pilnvaru termiņu ierobežojumu, kas šobrīd liedz Vladimiram Putinam ieņemt amatu vēl sešus gadus, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Sākas tiesa par 298 cilvēku nonāvēšanu, notriecot reisu Nr. MH17 virs Ukrainas

Nīderlandē pirmdien, 9.martā, sākas tiesa par 298 cilvēku slepkavību, kas 2014.gadā notika, kad virs Ukrainas austrumiem tika notriekta pasažieru lidmašīna reisā Nr. MH17, raksta BBC.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!