bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Pirmdiena 14.10.2019 | Vārda dienas: Minna, Vilhelmīne

Vēsturnieks: Tajā, kā Krievija izmanto vēsturi mūsdienu politikā, nekas nemainīsies

Latvijai vajag «nemēģināt cīnīties ar vējdzirnavām», jo skaidrs, ka tajā, kā Krievija izmanto vēsturi mūsdienu politikas vajadzībām, nekas nemainīsies, izteicies vēsturnieks un pētnieks Valdis Kuzmins.

Krievija atzīst Navaļnija organizāciju par neuzticamu «ārvalstu aģentu»

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nevalstisko organizāciju Pretkorupcijas fonds nolemts iekļaut īpašā «ārvalstu aģentu» sarakstā, vēsta Krievijas Tieslietu ministrija. Fonda pārstāvji oponē, ka tā finansējums nācis tikai no vietējiem avotiem.

Baltkrievijā noraida daļu Krievijas integrācijas priekšlikumu kā nepieņemamus

Atsevisķi Maskavas plāni ciešāk tuvināties Baltkrievijai ir «absolūti nepieņemami», tā Baltkrievijas ārlietu ministrs komentējis priekšlikumus par iespējamu ekonomisku konfederāciju ar Krieviju, ko izteikusi Minskai draudzīgā kaimiņvalsts.

Ukraina paraksta svarīgu līgumu ar prokremliskiem separātistiem

Ukraina ir parakstījusi vienošanos ar prokremliskiem separātistiem, kas ļaus separātistu kontrolētajos Ukrainas austrumos sarīkot pašvaldību vēlēšanas. Šis solis var kļūt par pamatu turpmākām miera sarunām.

Putins sola turpināt atbalstīt Gruzijas separātisko reģionu Abhāziju

Krievijas prezidents Vladimirs Putins apliecinājis, ka Maskava turpinās atbalstīt separātistu valdību no Gruzijas atšķeltajā reģionā Abhāzijā. Viņš nosūtījis apsveikumus reģiona pašpasludinātās neatkarības dienā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->