bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 05.04.2020 | Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija

Vācija paildzina pāru pulcēšanās ierobežojumus, lūdz neceļot pa Lieldienām

«Pandēmija neiet atvaļinājumā,» sacījusi Vācijas kanclere Angela Merkele , paziņojot par stingru pulcēšanās ierobežojumu termiņa pagarināšanu.

Itālijā karantīnas pārkāpšanas naudassods: 5 000 eiro; Vācijā pulcēties atļauts pa pāriem

Itālijā, kas ir COVID-19 vissmagāk skartā valsts ES, ir paaugstināts naudassods par karantīnas ierobežojumu pārkāpšanu. Tikmēr Vācijā iedzīvotājiem liegts pulcēties lielākās grupās par diviem cilvēkiem.

Paplašina COVID-19 skarto valstu sarakstu

Piesardzības pasākumi attiecināmi uz 11 valstīm – Ķīnu, Dienvidkoreju, Irānu, Japānu, Singapūru, Itāliju, Spāniju, Franciju, Vāciju, Austriju un Šveici.

Vācija aicina ES dalībvalstis uzņemt bēgļu bērnus no Grieķijas nometnēm

Vācijas valdība ir izteikusi vēlmi uzņemt un aicinājusi citas ES valstis pievienoties plānam par bēgļu bērnu uzņemšanu no patvēruma meklētāju centriem Grieķijā, raksta vācu raidsabiedrība DW.

Brisele: Grieķija ir ES vairogs migrācijas situācijā uz robežas ar Turciju

Grieķijas-Turcijas robežu, kur robežsargi saskaras ar lielu skaitu robežpārkāpumu, ir apmeklējusi Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Turcijas brīdinājumu ļaut uz ES doties miljoniem migrantu nosoda Vācija

Vācijas kanclere Angela Merkele nosaukusi par nepieņemamu Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana pausto brīdinājumu, ka uz ES dosies vairāki miljoni migrantu, ko līdz šim no tā atturējusi Turcija, ziņo AFP.

Vācijā pieaug karnevāla uzbrukumā cietušo skaits

Vācu policija, kura izmeklē automašīnas ietriekšanos cilvēku pūlī karnevāla gājiena laikā, ir pavēstījusi, ka uzbrukumā cietuši 52 cilvēki. No tiem 35 cietušie joprojām ir slimnīcā, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Koronavīrusa inficēto skaits Ķīnā pārsniedz 30 000

Jaunā koronavīrusa infekciju gadījumu skaits Ķīnā pārsniedzis 30 000 slieksni. Jauni inficēšanās gadījumi konstatēti arī Vācijā, Lielbritānijā un Itālijā, tā, citējot valstu varasiestāžu paziņojumus, vēsta vācu raidsabiedrība Deutsche Welle.

Jaunais koronavīruss konstatēts arī Vācijā; upuru skaits pārsniedz 100

Vācija ir kļuvusi par nākamo Eiropas valsti, kur konstatēts jaunā koronavīrusa saslimšanas gadījums. Ķīnā tikmēr nāvējošu saslimšanas gadījumu skaits audzis līdz 106 cilvēkiem, tomēr ārpus Ķīnas upuru pagaidām nav.

Ebreji Aušvicas atbrīvošanas gadadienā norāda uz antisemītismu kā šodienas problēmu

Bijušajā Aušvicas koncentrācijas nometnē, kur savulaik iznīcināti 1,1 miljons cilvēku, pirmdien, 27.janvārī, norisinās piemiņas pasākums par godu 75 gadadienai kopš tās atbrīvošanas.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!