bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 12.12.2019 | Vārda dienas: Iveta, Otīlija

Krievija izraida vācu diplomātus, atbildot uz Vācijas rīcību pēc Berlīnes slepkavības

Krievija lūgusi diviem Vācijas vēstniecības darbiniekiem pamest valsti. Šis ir atbildes solis uz Vācijas lēmumu saistībā ar kāda Gruzijas pilsoņa slepkavību pasludināt divus Krievijas diplomātus par valstī nevēlamām personām.

Māsiņai Vācijā mūža ieslodzījums par uzbrukumiem jaundzimušajiem

Tiesa Vācijā piespriedusi mūža ieslodzījumu bijušai medmāsai, kura atzīta par vainīgu trīs jaundzimušo slepkavības mēģinājumā. Sieviete priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem devusi nevajadzīgas injekcijas tādēļ, lai parādītu savas prasmes.

Vācija palielinās iemaksas NATO budžetā līdz ASV līmenim, tā vācu mediji

Vācija, kuru Vašingtona daudz kritizējusi par NATO ieteikumam neatbilstošiem tēriņiem aizsardzībā, grasās no 2021.gada palielināt iemaksas alianses budžetā līdz ASV iemaksu līmenim, vēsta vācu mediji.

Tesla Eiropas elektroauto rūpnīcu cels Vācijā, paziņo Masks

Amerikāņu elekroautoražotājs Tesla Vācijā būvēs rūpnīcu, kur tiks veidotas baterijas, jaudas piedziņas mehānismi un transportlīdzekļi, tā paziņojis uzņēmuma izpilddirektors Īlons Masks.

Vācijā politiķiem draud ar nāvi; valdība gatavojas reaģēt

Virkne vācu politiķu pavēstījuši, ka saņēmuši nāves draudus no radikāli noskaņotām personām. Vācijas valdība gatavo likumu, lai vērstos pret draudu sūtītājiem internetā.

Volkswagen noraida izlīgumu dīzeļu lietā pret 450 000 auto īpašnieku

Autobūves milzis Volkswagen ir noraidījis pirmstiesas izlīguma iespēju civillietā, kur aptuveni 450 000 šīs markas dīzeļauto īpašnieku vēlas piedzīt kompensāciju par nepatiesiem izplūdes gāzu datiem.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!