bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 08.04.2020 | Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars

Par TM parlamentāro sekretāru iecelts Bordāna padomnieks Andris Vītols

Parlamentārā sekretāra kompetencē ir pārstāvēt ministru likumdošanas procesā Saeimā un piedalīties likumprojektu sagatavošanā un izskatīšanā.

Likumiskais atbalsts tiem, uz kuriem attiecas maksātnespējas tiesiskais regulējums

No 1.aprīļa līdz 1.septembrim nokavējuma procenti par civiltiesiskas saistības izpildīšanas nokavējumu nevarēs pārsniegt likumiskos procentus, kas ir 6% gadā.

TM: Par viltus ziņu izplatīšanu personas var tikt sauktas pie atbildības par huligānismu

Aicina kritiski izvērtēt satura avotus, no kuriem tiek iegūta informācija par koronavīrusu COVID-19 un neizplatīt maldinošu informāciju, bet iegūt to no oficiāliem informācijas avotiem.

Konkursā uz Datu valsts inspekcijas direktores amatu uzvarējusi Tieslietu ministrijas ierēdne Macuka

Atklātajā konkursā uz Datu valsts inspekcijas direktora amatu uzvarējusi Tieslietu ministrijas Nozaru politikas departamenta Politikas attīstības un reliģijas lietu nodaļas vadītāja Jekaterina Macuka.

Rosina pilnveidot kopīpašuma izbeigšanas tiesisko regulējumu

Valstī ir salīdzinoši liels kopīpašumu skaits – Latvijā ir 31 tūkstotis īpašumu, kuriem ir vairāk nekā divi kopīpašnieki, un liela daļa no šiem īpašumiem atrodas Rīgā.

Bordāns: TM gatavo vairākus risinājumus Misānes pārņemšanai no Dānijas

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns nosūtījis Dānijas imigrācijas un integrācijas ministram detalizētu informāciju Dānijā aizturētās Latvijas pilsones Kristīnes Misānes lietā un Tieslietu ministrija gatavo vairākus risinājumus, lai Misāni pārņemtu no Dānijas.

TM piedāvā VDD izvietot ēkā, kuru jau šobrīd būvē ministrijas vajadzībām

TM nosūtījusi vēstuli premjerministram, informējot par iespējamu alternatīvu risinājumu jaunai VDD ēkai, proti, dienestu izvietot ēkā, kura jau šobrīd tiek būvēta ministrijas iestāžu vajadzībām.

Adlers šonedēļ pametīs Latvijas skaļāko korupcijas lietu nodaļas virsprokurora amatu

Janvāra beigās vairākus mēnešus pirms amata pilnvaru termiņa beigām pensijā dosies Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Modris Adlers.

LTV: Ģenerālprokuratūras bezdarbības dēļ Latvijas pilsonei draud ieslodzījums Dienvidāfrikas Republikā

Ģenerālprokuratūras bezdarbības dēļ Latvijas pilsonei Kristīnei Misānei draud 13 gadu ieslodzījums cietumā Dienvidāfrikas Republikā, kas zināma ar tur pieļautajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, vēsta LTV.

Nosaka Ekonomisko lietu tiesas kompetences

Valdība atbalstījusi divus Tieslietu ministrijas izstrādātos likumprojektus, ar kuriem noteiktas Ekonomisko lietu tiesas kompetences attiecībā uz komercstrīdu, ekonomisko un finanšu noziegumu lietu izskatīšanu.

Partijām būs liegts valsts finansējumu izmantot «pārmērīgi dārgu» lietu vai pakalpojumu iegādei

Politiskajām partijām, kuras saņems finansējumu no valsts budžeta, būs liegts saņemtos līdzekļus izmantot, lai iegādātos «pārmērīgi dārgas» lietas vai pakalpojumus, paredz Tieslietu ministrijā topošais projekts.

Par Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju iecelta Ineta Baldiņa

Par Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju iecelta ģenerāldirektora vietniece Ineta Baldiņa.

Tieslietu un Iekšlietu ministrijas vienojas pastiprināt kriminālatbildību nelegālajiem cigarešu tirgotājiem

Tieslietu un Iekšlietu ministrijas amatpersonas vienojušās pastiprināt kriminālatbildību nelegālajiem cigarešu tirgotājiem un divu nedēļu laikā tiks sagatavoti atbilstoši grozījumi likumā.

Saeimas Juridiskā komisija konceptuāli atbalsta Ekonomisko lietu tiesas izveidi

Saeimas Juridiskā komisija sniegusi konceptuālu atbalstu specializētas tiesas izveidei komercstrīdu, ekonomisko un finanšu noziegumu lietu izskatīšanai.

Raidījums: Pēc jaunā Administratīvās atbildības likuma stāšanās spēkā paredz «haosa» iestāšanos

Pēc pusotra mēneša stājoties spēkā jaunajam Administratīvās atbildības likumam, vairāku neizdarīto darbu dēļ, visticamāk, policisti nevarēs sodīt likumpārkāpējus, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!