bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 28.01.2020 | Vārda dienas: Kārlis, Spodris

Jaunais koronavīruss konstatēts arī Vācijā; upuru skaits pārsniedz 100

Vācija ir kļuvusi par nākamo Eiropas valsti, kur konstatēts jaunā koronavīrusa saslimšanas gadījums. Ķīnā tikmēr nāvējošu saslimšanas gadījumu skaits audzis līdz 106 cilvēkiem, tomēr ārpus Ķīnas upuru pagaidām nav.

SPKC: Saņemot sūtījumus no Ķīnas, inficēšanās ar koronavīrusu nav iespējama

Saņemot sūtījumus no Ķīnas, inficēšanās ar koronavīrusu nav iespējama, jo tas nespēj ilgstoši izdzīvot ārējā vidē.

Ķīnā koronavīrusa dēļ divās lielpilsētās aptur sabiedrisko transportu

Ķīnā jauna tipa koronavīruss prasījis 17 cilvēku dzīvības. Lai mazinātu tā izplatību, vietējās varasiestādes ir apturējušas sabiedriskā transporta kustību no divām lielpilsētām un uz tām.

Izlīgst ASV un Ķīna. Pekina importēs vairāk, Vašingtona samazinās ievedmuitu

ASV un Ķīnas valdības ir parakstījušas vienošanos par savstarpējo tirdzniecības domstarpību risināšanu. Tās vairākus gadus iespaidojušas pasaules ekonomiku un radījušas satricinājumus finanšu tirgos.

Lietuva vēlas Krustu kalna apgānītāju likt «melnajā sarakstā»

Lietuvas Krustu kalnā kāda ķīniešu valodas lietotāja izrāvusi un aizmetusi Honkongas demokrātijas aizstāvjiem veltītu krustu. Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs nu solījis panākt vainīgās iekļaušanu valstī nevēlamu personu sarakstā.

ASV atceļ Ķīnai valūtas manipulāciju valsts apzīmējumu

ASV Finanšu ministrija ir svītrojusi Ķīnu no sava valūtas manipulatoru valstu saraksta īsi pirms tam, kad gaidāma jauna ASV-Ķīnas tirdzniecības līguma noslēgšana.

Pēc jaunas ASV-Ķīnas vienošanās turpinās biržu indeksu pieaugums

Volstrītas indeksi pieauga līdz jauniem rekordiem trešo tirdzniecības sesiju pēc kārtas, investoriem uztverot ziņu par jaunu ASV-Ķīnas tirdzniecības vienošanos un Pekinai publiskojot spēcīgus ekonomikas datus.

ASV Pārstāvju palāta nosoda Ķīnas cilvēktiesību pārkāpumus pret uiguriem

ASV parlamenta Pārstāvju palāta pieņēmusi likumprojektu, kas paredz vērsties pret Ķīnu saistībā ar tās vēršanos pret uiguru kopienu un tādējādi pieļautajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, informē BBC.

Ķīna ievieš sankcijas pret ASV organizācijām

Ķīna ir ieviesusi sankcijas pret vairākām ASV nevalstiskām organizācijām, atbildot uz stingrākiem pasākumiem no Vašingtonas puses, ar kuriem ASV sodījusi Ķīnu par rīcību Hongkongas protestu laikā.

Naftas cenas krītas, valdot neskaidrībai par ASV-Ķīnas tirdzniecības sarunām

Naftas cenas kritušās, bet akciju tirgos bija dažādas tendences, jo investoru noskaņojumu ietekmēja neskaidrība par ASV un Ķīnas tirdzniecības sarunu gaitu.

Nemiro: Nākamgad Baltijā varētu viesoties 80 000 Ķīnas tūristu

Tūristu skaits no Ķīnas nākamgad Baltijas valstīs varētu sasniegt 80 000, pēc piektā Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu augsta līmeņa tūrisma foruma žurnālistiem sacījis ekonomikas Ralfs Nemiro.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!