bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 01.04.2020 | Vārda dienas: Dagne, Dagnis

Krievija aicina atcelt sankcijas, vēršas ANO ar Ķīnu, Ziemeļkoreju

Krievija, kura ir pakļauta ar sankcijām par tās agresiju Ukrainā un Krimas sagrābšanu, ir nākusi klajā ANO ar aicinājumu atcelt sankcijas COVID-19 pandēmijas apstākļos. Aicinājums iesniegts kopā ar citām sankciju skartām valstīm.

Lietuvā, sargājoties no koronavīrusa, novēro 5 175 cilvēku veselību

Lietuvā, kur ir apstiprināts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa slimību COVID-19, iestādes novēro veselību 5 175 cilvēkiem, kuri nesen ceļojuši uz vīrusa uzliesmojuma vietām ārvalstīs, ziņo Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Igaunijā koronavīrusa inficēto skaits sasniedz desmit

Igaunijā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusa izraisīto COVID-19. To skaits sasniedzis desmit un vairums saslimušo lidojuši no Bergamo, Itālijā uz Rīgu, ziņo Igaunijas raidsabiedrība ERR.

Patlaban neredz pamatu Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju jaunā koronavīrusa dēļ

Latvijā šobrīd nav apstiprināts neviens koronavīrusa COVID-19 gadījums. Vienlaikus situācija var būt strauji mainīga, ņemot vērā saslimstības pieaugumu citās pasaules valstīs, tajā skaitā Itālijā.

Pētījums: Mirstība no koronavīrusa Ķīnā ir 2,3%; visvairāk upuru senioru vidū

Ķīna apjomīgā pētījumā par pašreizējo jaunā koronavīrusa uzliesmojumu valstī secinājusi, ka vidējais mirstības īpatsvars inficēšanās gadījumu vidū ir 2,3%, tā raksta britu raidsabiedrība BBC.

Ķīnā ar koronavīrusu inficējušies 1 700 mediķi, no tiem seši miruši

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa Covid-19 uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 1 483 pēc 116 jaunu nāves gadījumu reģistrēšanas uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē.

Koronavīrusa upuru skaits pārsniedz 1 000; Sji prasa izlēmīgāku rīcību

Jaunā koronavīrusa upuru skaits Ķīnā pārsniedzis 1 000, un Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins aicinājis valstī spert vairāk izlēmīgu soļu infekcijas uzliesmojuma apturēšanai, raksta vācu raidsabiedrība DW.

Biržu indeksi pieaug, Ķīnai samazinot muitas tarifus ASV precēm

Pasaules biržās akciju cenas pieaugušas, jo Ķīnas lēmums samazināt muitas tarifus ASV precēm 75 miljardu ASV dolāru apmērā palīdzēja kompensēt bažas par Ķīnas koronavīrusa ietekmi uz globālo ekonomiku.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!