bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 15.12.2019 | Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

Linkaits: Ventspils brīvostas darbību nekavējoties jānodala no ASV sankciju sarakstā minēto personu ietekmes

Ventspils brīvostas darbību nekavējoties jānodala no ASV sankciju sarakstā minēto personu un uzņēmumu ietekmes, intervijā Latvijas Radio norāda satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

Baltijas un Polijas transporta ministri vienojušies turpināt virzīt Rail Baltica kā galveno transporta politikas prioritāti

Baltijas un Polijas transporta ministri tikšanās laikā vienojušies turpināt virzīt Rail Baltica projektu kā galveno transporta politikas prioritāti šajā reģionā.

Izsludināts konkurss uz Latvijas gaisa satiksme neatkarīgā padomes locekļa amatu

Satiksmes ministrija izsludinājusi konkursu uz VAS Latvijas gaisa satiksme neatkarīgā padomes locekļa amata vietu, informē ministrijā.

Satiksmes ministrija izsludina konkursu pētījumam par ostu pārvaldības modeļiem

Izsludināts iepirkums Pētījums par pārvaldības modeli Latvijas lielajās ostās un tā nomaiņu uz kapitālsabiedrībām. Tas ir viens no pasākumiem valdības deklarācijas izpildei attiecībā uz ostu jomas regulējumu.

JRT atjaunošanas naudu plāno pārdalīt sabiedriskā transporta zaudējumu segšanai

Šā gada budžetā iepriekš JRT ēkas rekonstrukcijai paredzētos septiņus miljonus eiro plānots novirzīt zaudējumu segšanai sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanā.

Vilciena konduktoriem samazina valsts valodas prasības

Valdība atbalstījusi ideju samazināt nepieciešamo valsts valodas prasmes līmeni un pakāpi pasažieru vilciena konduktoriem.

Linkaits dodas vizītē uz Krieviju

Vizītes laikā paredzēta dalība starptautiskā zinātniski praktiskā konferencē par ilgtspējīgu mobilitāti un pilsētvides attīstību drošības, efektivitātes un multimodalitātes perspektīvās.

KNAB aizturēto Latvijas valsts ceļu valdes locekli Strodu atbrīvo no amata

Satiksmes ministrija kā VAS Latvijas valsts ceļi kapitāldaļu turētājs nolēmusi atbrīvot no amata Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja aizturēto LVC valdes locekli Edgaru Strodu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!