Sākums Atslēgvārdi AES

Atslēgvārds: AES

Čornobiļas AES atjaunota elektroapgāde; radiācijas līmenis Latvijā atbilst normai

Šī gada 13.martā pabeigti remontdarbi vienā no divām elektroapgādes līnijām, kas nodrošina ārējo elektroenerģijas piegādi Čornobiļas atomelektrostacijai (AES), informē Valsts vides dienests atbilstoši saņemtajai...

Čornobiļas AES pārtrūkusi elektroapgāde, Latvijai radiācijas drošības risku nav

Valsts vides dienesta (VVD) rīcībā nonākusi informācija, ka trešdien, 9.martā, plkst. 11.22 Čornobiļas – Kijevas augstsprieguma līnijas bojājuma dēļ ir pārtraukta elektroapgāde bijušajai Černobiļas atomelektrostacijai. Radiācijas...

Krievija noliedz radiācijas noplūdi no atomelektrostacijām

Krievijas varasiestādes ir noliegušas, ka radioaktīvais materiāls, kas konstatēts Skandināvijas valstīs, būtu noplūdis no Krievijas rietumu atomelektrostacijām.

Nedēļa Lietuvā: Kodolavārijas ziņošanas līgums ar Baltkrieviju; uzņēmumi sola saglabāt algas

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija vienošanās ar Baltkrieviju par informācijas apmaiņu iespējamas kodolavārijas gadījumā, premjerministra solījums neapturēt ekonomiku pie COVID-19 otrā viļņa un darbadevēju paustais solījums nesamazināt algas.

Japānā atceļ evakuācijas pavēli Fukušimas kodolkatastrofā cietušai pilsētai

Japānā deviņus gadus pēc Fukušimas kodolkatastrofas atcelts rīkojums par iedzīvotāju evakuāciju daļā no tuvējās pilsētas, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Lietuvas un Latvijas prezidenti atzīst viedokļu atšķirības par Astravjecas AES elektrības importu

Lietuvas un Latvijas prezidenti piekrīt, ka Astravjecas AES ir jāatbilst starptautiskiem drošības standartiem, vienlaikus viņi atzinuši, ka abu valstu viedokļi atšķiras jautājumā par elektrības iegādi no šīs AES.

Ziņas