Sākums Atslēgvārdi Airbus

Atslēgvārds: Airbus

Lidostā sliktās redzamības dēļ no ceļa noskrējusi lidmašīna

Aviokompānijas airBaltic lidmašīna, kas atgriezās Rīgā no Stokholmas, sliktas redzamības un snigšanas dēļ starptautiskajā lidostā Rīga noslīdējusi no manevrēšanas ceļa, un līdz plkst. 15.00...

Foto: airBaltic saņem 27.Airbus A220-300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 27.jūnijā Rīgā sagaidīja 27.Airbus A220-300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-ABA. Šī ir otrā no septiņām Airbus A220-300 lidmašīnām, ko airBaltic plānojusi...

Biržu indeksi lielākoties pieaug ASV, bet krītas Eiropā

Akciju cenas Volstrītā trešdien, 1.jūlijā, lielākoties pieaugušas un indekss Nasdaq Composite sasniedza jaunu rekordu, tomēr Eiropas biržās akciju cenas kritās.

Eiropas lidmašīnu ražotājs Airbus atlaidīs 15 000 darbinieku

Eiropas valstu aviācijas kopuzņēmums Airbus paziņojis par plāniem likvidēt 15 000 darbavietas, skaidrojot, ka jaunā koronavīrusa pandēmija ir izraisījusi līdz šim lielākās grūtības uzņēmuma 20 gadus ilgajā vēsturē.

Aviācijas milzis Airbus izlīgst kukuļošanas izmeklēšanās trīs valstīs

Pasaulē vadošais lidmašīnu ražotājs, vairāku Eiropas valstu kopuzņēmums Airbus ir piekritis izlīgumam kukuļošanas izmeklēšanās, ko pret uzņēmumu ierosinājušas Francijas, Lielbritānijas un ASV iestādes.

airBaltic neplāno ierobežot Airbus A220 lidojumus

airBaltic neplāno ierobežot Airbus A220-300 lidmašīnu veiktos lidojumus pēc tam, kad tādu soli spēra Swiss International Air Lines bažās pēc pieredzētajām motora problēmām reisā Londona-Ženēva.

Ziņas