Sākums Atslēgvārdi Aktuālākie notikumi

Atslēgvārds: aktuālākie notikumi

BNN nedēļas apkopojums: Zoodārzs paliek bez Līdakas. Misāne uz Latviju. Iztiks bez «pelēkā saraksta»

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Cīņa, Sadancošanās, Spriedums, Paziņojums, Plāns, Dzimstība un Izmaiņas.

BNN nedēļas apkopojums: Bordāns vēlas Nemiro atstādināšanu. Agonija Rīgas domē. Latvija gatava cīņai ar koronavīrusu

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Nesaskaņas, Pretī atlaišanai, Bez panikas, Sūdzības, Kratīšana, Atskats, Noslēgums, Valodas sargi un Ķīniešu kameras.

BNN nedēļas apkopojums: Moneyval ziņojums. Skandāls ap VDD ēku. Žagars un Kairišs pie Dailes teātra «stūres»

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Pamats cerībām, Zemes dalīšana, Pagrieziens pa 180 grādiem, Kritiens, Uzticība, Atkusnis, Jaunā prezidentūra un Baltijas ceļi.

BNN nedēļas apkopojums: Lembergs neatlaižas no ZZS. Patvaļa uz robežas. Neuzticība Burovam

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Noliedzot acīmredzamo, Patvaļa, Šķelšanās, Ēras beigas, Atbildība, Uzpūstais projekts, Būvdarbi un Piesārņojums.

BNN nedēļas apkopojums: Ventspils brīvostu atbrīvo no sankcijām. Toksiskais Lembergs. Pirms atvadīties no Rīgas domes

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Risinājumi un rezultāts, Toksiskais Lembergs, Atvadas no Rīgas domes?, Zināmas sejas, Jaunā kārtība, Lietuvas budžets un Izgāšanās.

Ziņas