Sākums Atslēgvārdi Aktuāli

Atslēgvārds: Aktuāli

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

«Latvija priekš mums, ap mums un iekš mums! Pats galvenais ir pēdējais, proti — Latvija iekš mums, mūsu sirdīs, mūsu pārliecībā, mūsu ticībā,» reiz sacījis Kārlis Ulmanis.

Polija un Ungārija aptur ES budžeta pieņemšanu

Ungārija un Polija ir izmantojušas savas veto tiesības, lai neļautu ES valstīm vienbalsīgi pieņemt bloka ilgtermiņa budžetu un ekonomikas atjaunošanas finansējumu. Iemesls ir likuma varas ievērošanas piesaistīšana ES finansējumam.

Aizdomās par koruptīvām darbībām aizturēta augsta līmeņa VID amatpersona

Valsts ieņēmumu dienesta Iekšējās drošības pārvalde sadarbībā ar Nodokļu un muitas policijas pārvaldi pagājušajā nedēļā aizdomās par koruptīvām darbībām aizturējusi augsta līmeņa VID amatpersonu.

Pašnodarbinātie, kuri saņem mazāk par minimālo algu, nodokļus maksās proporcionāli saņemtajam 10% apmērā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pēc tikšanās ar valdību veidojošajām partijām pastāstīja, ka 16.novembrī izdevies atrisināt atlikušos jautājumus, kas skar nākamā gada valsts budžetu.

Paziņo par otrās COVID-19 vakcīnas 95% sākotnējo iedarbīgumu

ASV zāļu ražotājs Moderna paziņojis, ka tā veidota vakcīna pret COVID-19 sākotnējos pētījumos uzrādījusi 95% iedarbīgumu. Šī ir otrā starptautiski respektētā vakcīna pret dzīvībai bīstamo vīrusu, par kuras veiksmīgu izstrādi novembrī paziņojuši farmācijas uzņēmumi.

Koncerti Latvijas valsts svētkos

18.novembrī, svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienu, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība piedāvā noskatīties tiešraides svētku koncertus.

Nacionālais veselības dienests meklē jaunu direktoru

Ieņemot amatu, nākamais Nacionālā veselības dienesta direktors saņems bruto mēnešalgu 2 353 eiro apmērā, sociālās garantijas, motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Moldovas prezidenta vēlēšanās uzvar proeiropeiskā kandidāte Sandu

Moldovas prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā uzvarējusi proeiropeiskā kandidāte Maija Sandu, apsteidzot pašreizējo, Kremļa atbalstīto prezidentu Igoru Dodonu.

Ziņas