Sākums Atslēgvārdi Aktuālitātes

Atslēgvārds: aktuālitātes

BNN nedēļas apkopojums: Okupācijas pieminekļa nojaukšana. Inflācijas augstumi Latvijā. Somija NATO

Šonedēļ Latvijas sabiedrības uzmanība bija ļoti koncentrēta uz to, kas notiek un notiks ar «Uzvaras» pieminekli. Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi likuma grozījumus, kas ļauj...

BNN nedēļas apkopojums: Zoodārzs paliek bez Līdakas. Misāne uz Latviju. Iztiks bez «pelēkā saraksta»

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Cīņa, Sadancošanās, Spriedums, Paziņojums, Plāns, Dzimstība un Izmaiņas.

BNN nedēļas apkopojums: Levits mudina aizsargāt ierēdņus. Atlaiž Rīgas domi. Nodokļu izmaiņas

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Nopietni signāli, Neatlaidība, Atlaišana, Nodokļu izmaiņas, Mediju uzraugi, Inflācija, Lēnāk pār tiltu un Ticības aizstāvji.

BNN nedēļas apkopojums: Bordāns vēlas Nemiro atstādināšanu. Agonija Rīgas domē. Latvija gatava cīņai ar koronavīrusu

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Nesaskaņas, Pretī atlaišanai, Bez panikas, Sūdzības, Kratīšana, Atskats, Noslēgums, Valodas sargi un Ķīniešu kameras.

BNN nedēļas apkopojums: 50 miljonu atmazgāšanas lieta. Kratīšana bankās un RNP. Dānija patur Misāni

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā RNP «ņem pie dziesmas», Kārtējais satricinājums bankām, Lēmums, Strīds par ēku, Nosaka robežas, Eksperti, Progress un Pensijas.

BNN nedēļas apkopojums: Moneyval ziņojums. Skandāls ap VDD ēku. Žagars un Kairišs pie Dailes teātra «stūres»

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Pamats cerībām, Zemes dalīšana, Pagrieziens pa 180 grādiem, Kritiens, Uzticība, Atkusnis, Jaunā prezidentūra un Baltijas ceļi.

BNN nedēļas apkopojums: Lielā atlaišana LDz. KNAB «pakrata ar pirkstu» ZZS. Ķuzis atkāpjas

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Lielā atlaišana, Pakratīt ar pirkstu, Aiziešana, Reakcija, Dumpis, Graustu krīze, Pierobežas alkohols un Dzimstības pieaugums.

Ziņas