Sākums Atslēgvārdi Aldis Adamovicš

Atslēgvārds: Aldis Adamovicš

Krāpšanā apsūdzētajam Saeimas deputātam Adamovičam piespriež 6 000 eiro sodu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ceturtdien, 5.augustā, Saeimas deputātam Aldim Adamovičam (JV) par transporta un dzīvojamo telpu īres kompensāciju izkrāpšanu piesprieda 6000 eiro sodu. Tāpat...

Ģenerālprokuratūra uzrādījusi apsūdzību Adamovičam par kompensāciju izkrāpšanu

Ģenerālprokuratūra uzrādījusi apsūdzību Saeimas deputātam Aldim Adamovičam (JV) par transporta un dzīvojamo telpu īres kompensāciju izkrāpšanu. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdza pret deputātu...

BNN nedēļas apkopojums: Sods par Navaļnija indēšanu. Izmaiņas autoratlīdzībās. Adamoviča vērtēšana

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Lētāk vai dārgāk, COVID-19, Pārkāpums?, Sankcijas, Nodokļu sistēma un Darbīgums.

Saeima kriminālvajāšanai izdod deputātu Adamoviču

Par Adamoviča izdošanu nobalsoja 70 deputāti, četri parlamentārieši bija pret to, savukārt vēl viens politiķis balsojumā atturējās.

Komisija piekrīt Adamoviču par iespējamiem pārkāpumiem izdot kriminālvajāšanai

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija piekrita par, iespējams, veiktu krāpšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu kriminālvajāšanai izdot parlamenta deputātu Aldi Adamoviču.

Saeimas komisijas pretojas KNAB priekšlikumam par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem sodīt partijas valdi

KNAB priekšlikums par vēlēšanu kampaņas noteikumu pārkāpumiem paredzēt administratīvo atbildību partiju valžu locekļiem raisījis divu Saeimas komisiju pretestību, vēsta laikraksts Latvijas Avīze.

Ziņas