Sākums Atslēgvārdi Altum

Atslēgvārds: Altum

Gada laikā 500 daudzbērnu ģimeņu varējušas iegādāties mājokli ar Altum atbalstu

Subsīdiju Balsts pirmā gada laikā saņēmušas jau 500 ģimenes visā Latvijā. Attīstības finanšu institūcija Altum subsīdijās līdz šim izmaksājusi 3,8 miljonus eiro. Piecsimtā subsīdija...

Swedbank uz laiku aptur studiju un studējošo kredītu izsniegšanu

Jaunu studiju un studējošo kredītu ar Altum garantiju līgumu slēgšana Swedbank ir apturēta, jo lielās studentu intereses dēļ paredzētie valsts līdzekļi programmas īstenošanai šogad ir izsmelti.

Altum pēdējos piecos gados zemniekiem piešķīrusi 220 miljonus eiro

Galvenie Altum atbalsta instrumenti lauksaimniekiem ir aizdevumi lauksaimniecības zemes iegādei, investīcijām, finansējums apgrozāmajiem līdzekļiem, mazie aizdevumi lauku teritorijās un Zemes fonda pakalpojumi.

Valsts garantētos studiju un studējošo kredītus plāno izsniegt Swedbank

Turpmāk, piesakoties studiju vai studējošajam kredītam, topošajiem studentiem vairs nebūs nepieciešams otrs galvotājs, kas uzņemtos saistības gadījumā, ja kredītņēmējs nevarētu atmaksāt kredītu.

Valdība lemj: Lai saņemtu studiju un studējošo kredītu, nevajadzēs galvotāju

Turpmāk galvojumu sniegs finanšu institūcija Altum portfeļa garantijas instrumenta veidā un būs vienkāršotas procedūras, kā rezultātā būs paātrināta kredītu saņemšana.

Izveido vadības grupu uzņēmējdarbības atbalstam COVID-19 radīto seku novēršanai

Vadības grupa turpinās darbu, kas tika sākts piektdien, Ministru prezidenta sasauktajā sanāksmē ar Latvijas Bankas prezidentu, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāju un atbildīgajiem ministriem.

Ziņas