Sākums Atslēgvārdi Andžejs Duda

Atslēgvārds: Andžejs Duda

Polijas prezidenta vēlēšanu oficiālie rezultāti: uzvarējis Andžejs Duda

Polijā paziņoti oficiālie prezidenta vēlēšanu otrās kārtas rezultāti, saskaņā ar kuriem amatā uz otro amata pilnvaru termiņu stāsies konservatīvi noskaņotais Polijas prezidents Andžejs Duda.

Polijas prezidenta vēlēšanās uzvaru piesaka Duda

Polijā aizvadīta prezidenta vēlēšanu otrā kārta, un savu uzvaru ir pieteicis pašreizējais labējā spārna prezidents Andžejs Duda (Andrzej Duda), vēsta Polijas valsts radio Radio Polskie.

Polijā gaidāma prezidenta vēlēšanu otrā kārta

Polijas prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā nevienam kandidātam nav izdevies iegūt vairāk nekā pusi no balsīm, liecina vēlētāju aptauja pie vēlēšanu iecirkņiem.

Pabriks cer, ka potenciālā papildu ASV karavīru izvietošana Polijā nozīmēs biežāku amerikāņu uzturēšanos Latvijā

Ministrs skaidroja, ka Latvijai ir svarīga transatlantiskā vienotība, Eiropas spēku nostiprināšana, lielāks Eiropas aizsardzības budžets, kā arī pastāvīga un pietiekama ASV klātbūtne Eiropā.

ASV paziņo par daļas Vācijā izvietotā karaspēka pārvietošanu uz Poliju

ASV prezidents Donalds Tramps norādījis, ka daļa no Vācijā izvietotajiem amerikāņu karavīriem tiks pārvietoti uz Poliju.

Polijas Parlaments Senātā apstiprina jauktu prezidenta vēlēšanu norisi

Polijā, gatavojoties pārcelto prezidenta vēlēšanu rīkošanai, Parlamenta Senāts ir apstiprinājis ieceri vēlēšanas noturēt gan pasta, gan klātienes balsojumā.

Polija prezidenta vēlēšanas rīkos ar pasta balsojumu

Polijā maijā gaidāmām prezidenta vēlēšanām ir jānotiek kā pasta balsojumam, tā lēmuši poļu likumdevēji. Ieceres pretinieki tikmēr norāda, ka tas nozīmētu sabiedrības veselības apdraudēšanu.

Polijā pieņem likumu par tiesnešu sabiedriskās darbības iegrožošanu

Polijas Seims pieņēmis likumprojektu, kas paredz tiesnešiem sodu par darbību politikā un kritikas paušanu par jaunieceltiem tiesnešiem un valsts iestāžu pilnvarām. Likumprojekta stadijā tas saņēmis plašu starptautisku nosodījumu.

Новости

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...

Plāno vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja ārkārtējās situācijas dēļ vecāks nevarēs atgriezties darbā

Saeima ceturtdien, 3.decembrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par maternitātes un slimības apdrošināšanu, kas paredz vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja bērna vecāks ārkārtējās situācijas...

Prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt Kalniņu

Valsts prezidents Egils Levits 2.decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!