Sākums Atslēgvārdi Andžejs Duda

Atslēgvārds: Andžejs Duda

Polija: Panākta sākotnējā vienošanās par ES budžetu

Polijas prezidents Andžejs Duda (Andrzej Duda) paziņojis, ka ir panākta sākotnējā vienošanās par ES daudzgadu budžetu, ko Varšava un Budapešta solījušas bloķēt saistībā ar ES finansējuma piešķiršanas piesaistīšanu likuma varas ievērošanai attiecīgajā dalībvalstī.

Nedēļa Lietuvā: Polijas prezidenta vizīte, nākamā valdība, ES samazina naudassodu

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija Polijas prezidenta Andžeja Dudas vizīte, Lietuvas nākamās valdības sastāva paziņošana un ES Vispārējās tiesas lēmums samazināt naudassodu dzelzceļa uzņēmumam Lietuvos Geležinkeliai par Mažeiķu-Reņģes sliežu ceļa nojaukšanu.

Lietuvā Polijas prezidenta vizītes laikā protestē pret poļu abortu regulējumu

Lietuvā otrdien, 17.novembrī, divu dienu vizītē ieradies Polijas prezidents Andžejs Duda. Solidarizējoties ar Polijā notiekošām protesta akcijām pret stingrāka abortu regulējuma ieviešanu, Viļņā noticis pikets un nosūtīta vēstule amatpersonām.

Polijas prezidents sakās izprotam sieviešu protestus abortu ierobežošanas dēļ

Polijas prezidents Andžejs Duda norādījis, ka viņu skumdina valstī notiekošās protesta akcijas pret stingrāka regulējuma ieviešanu abortu jomā, tomēr teicis, ka saprot sievietes, kuras iesaistījušās protesta akcijās.

Polijā maina valdības sastāvu politiskas krīzes pārvarēšanai

Polijas premjerministrs Mateušs Moravjeckis ir pieteicis valdības sastāva maiņu, lai atrisinātu sasāpējušas domstarpības valdošajā koalīcijā, kurs draudējusi izjukt.

Polijas prezidenta vēlēšanu oficiālie rezultāti: uzvarējis Andžejs Duda

Polijā paziņoti oficiālie prezidenta vēlēšanu otrās kārtas rezultāti, saskaņā ar kuriem amatā uz otro amata pilnvaru termiņu stāsies konservatīvi noskaņotais Polijas prezidents Andžejs Duda.

Polijas prezidenta vēlēšanās uzvaru piesaka Duda

Polijā aizvadīta prezidenta vēlēšanu otrā kārta, un savu uzvaru ir pieteicis pašreizējais labējā spārna prezidents Andžejs Duda (Andrzej Duda), vēsta Polijas valsts radio Radio Polskie.

Polijā gaidāma prezidenta vēlēšanu otrā kārta

Polijas prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā nevienam kandidātam nav izdevies iegūt vairāk nekā pusi no balsīm, liecina vēlētāju aptauja pie vēlēšanu iecirkņiem.

Ziņas