Sākums Atslēgvārdi Anglija

Atslēgvārds: Anglija

Igauņi vairs nevar doties uz Lielbritāniju ar ID kartēm

Igaunijas pilsoņi no oktobra vairs nevar iekļūt Lielbritānijā, uzrādot Igaunijas identifikācijas kartes. Tā vietā nepieciešams uzrādīt pasi, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR. Igaunijas Ārlietu ministrijas...

Anglijā atceļ vairumu ierobežojumu, bet jaunie gadījumi – ap 50 000 dienā

Anglijā no pirmdienas, 19.jūlija, atcelti vairums ar Covid-19 izplatību saistīto ierobežojumu. Tas noticis laikā, kad pret Covid-19 ir vakcinējušies 68% pieaugušo Lielbritānijas iedzīvotāju un...

Lielbritānijā, augot vīrusa izplatībai, zinātnieki mudina uz pārvietošanās ierobežojumiem visā Anglijā

Lielbritānijā zinātnieki aicinājuši visā Anglijā ieviest stingrus pārvietošanās ierobežojumus, uzskatot, ka laikā, kad pavalstī strauji izplatās jaunais COVID-19 paveids, bez tūlītējas valdības rīcības ir paredzami vairāku desmiti tūkstoši jaunu nāves gadījumu.

Anglijā aizliegs pulcēšanos grupās virs sešiem cilvēkiem

Lielbritānijas valdība paziņojusi, ka lielākajā valsts daļā, Anglijā, ieviesīs aizliegumu pulcēties grupās, kas pārsniedz sešus cilvēkus. Drastiskā soļa mērķis ir reaģēt uz strauju, atkārtotu jaunā koronavīrusa izplatību.

Lielbritānijā novēro strauju COVID-19 inficēšanās kāpumu

Lielbritānijā jauno dienā apstiprināto COVID-19 gadījumu skaits sasniedzis augstāko punktu kopš maija, izsaucot mediķu satraukumu laikā, kad darbu atsāks izglītības iestādes.

Anglijā ievieš elpceļu masku prasību veikalos, bankās

Lielbritānijas valdība noteikusi, ka Anglijā no piektdienas, 24.jūlija, iedzīvotājiem ir obligāti jāaizklāj elpceļi, atrodoties veikalos, bankās, pasta nodaļās, degvielas uzpildes stacijās un citās mazumtridzniecības vietās.

Ziņas