Sākums Atslēgvārdi AP

Atslēgvārds: AP

Premjers nepiekrīt, ka Vitenbergs būtu vājš ekonomikas ministrs

Nevar piekrist veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) paustajam viedoklim, ka Jānis Vitenbergs (NA) ir salīdzinoši vājš ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) sacīto intervijā Latvijas Radio...

Saeima apstiprina deputāta pilnvaras uz laiku Aigaram Bikšem

Saeima piektdien, 18.decembrī, apstiprināja 13.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku Aigaram Bikšem (AP), BNN uzzināja Saeimas Preses dienestā. Pirms Saeimas balsojuma Bikše deva deputāta svinīgo solījumu,...

Kariņš par valdības stabilitāti: Esmu gatavs turpināt sadarbību ar visiem ministriem

Kariņš atturējās vērtēt partiju apvienības Attīstībai/Par! pārstāvju pausto kritiku par Ministru prezidenta nostāju COVID-19 krīzes laikā, tajā skaitā saistībā ar premjera izteikumiem par veselības ministri.

Noraida AP rosinājumu pašvaldību vēlēšanās ļaut balsot no 16 gadu vecuma

Saeimas vairākums noraidīja Attīstībai/Par! rosinātos grozījumus pašvaldību vēlēšanu likumā, ar kuriem partija piedāvāja ļaut vēlēšanās no 2021.gada balsot jau no 16 gadu vecuma.

AP pieteiktais Rīgas mēra kandidāts Staķis savām partijām kopumā ziedojis 37 000 eiro

Partiju apvienības Attīstībai/Par! pieteiktais mēra kandidāts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu gadījumā, ar kafijas biznesu saistītais uzņēmējs un Saeimas deputāts Mārtiņš Staķis pērn un šogad savām partijām kopumā ziedojis aptuveni 37 000 eiro.

Ziņas