Sākums Atslēgvārdi Apmācības

Atslēgvārds: apmācības

Par mediķa apmācīšanu potēt cilvēkus pret Covid-19 valsts plāno tērēt 80 eiro

Gatavojoties masveida vakcinācijai pret Covid-19, plānots apmācīt papildu personālu, atvēlot 80 eiro katra mediķa apmācībām, informē Veselības ministrijā (VM). Mācības un apmācāmo skaits plānots atbilstoši...

NVA: Prasmes jāattīsta, lai modernizācijas rezultātā nezaudētu darbavietu

Aģentūras direktore skaidroja, ka, viņasprāt, arvien vairāk jāfokusējas uz preventīviem pasākumiem, lai cilvēki, kuriem darbavieta ir apdraudēta, nekļūtu par bezdarbniekiem un palīdzētu šo nodarbinātību saglabāt.

Vidējās izglītības iestādēs plāno ieviest obligātas valsts aizsardzības mācības

Saskaņā ar likuma projekta anotāciju, paredzēts noteikt, ka jaunsargu interešu izglītības programmu un valsts aizsardzības mācību īstenot būs tiesīgas tikai tās personas, kuras ir profesionālā dienesta karavīri, zemessargi vai rezerves karavīri.

Latvijas karavīri pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības

Ņemot vērā situācijas saasināšanos Irākā, arī Latvijas karavīri kopā ar pārējām koalīcijas dalībvalstīm ir pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības.

Latvijas instruktori Ukrainā šogad apmācījuši 109 Ukrainas karavīrus

Šonedēļ Ukrainas Sauszemes spēku 184.mācību centrā noslēgusies Latvijas bruņoto spēku instruktoru vadītā Ukrainas karavīru apmācība, kurā militāro nodarbību sagatavošanas un vadīšanas kursus absolvējuši 109 Ukrainas karavīri.

Ziņas